Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

2023-10-08
(aktualizované pred 9 mes)
323
zobrazenie

Od krádeží v obchodoch po OnlyFans: takto sa svetová hviezda z maďarského pôvodu teraz živí s erotickou prácou

Od krádeží v obchodoch po

Kerry Katona prezradila, ako prešla od krádeže v obchode k erotickej práci na OnlyFans

Kerry Katona prezradila, že bola kedysi taká chudobná, že musela kradnúť jedlo a že dostala pomoc od charity, potrebovala jedlo zadarmo. Dnes sa to všetko zmenilo, pretože sa stala milionárkou pomocou online erotických prác.

Svetoznáma speváčka Atomic Kitten sa podelila o svoj životný príbeh v The Matt Haycox Show, vrátane toho, kedy bola malá šaty dostala od babky na blšom trhu.Ona a jej matka museli niekedy kradnúť jedlo a potrebovali dary.

Pamätám si, že keď som mala na Vianoce deväť rokov, práve sme sa presťahovali z azylového domu do inej budovy...

Rozprávala, ako na Štedrý deň ráno nenašla na stromček ozdoby, ale na dvere prišli klopať ľudia z útulku s vrecom na odpad s použitými vecami.

Reality show, hudobná kariéra, potom erotická práca na OnlyFans

Kerry Katona potom zbohatla vďaka televíznej reality show a hudobnej kariére, no neskôr sa opäť ocitla vo finančných problémoch.

Stratila som všetko. Neskôr som sa trochu vrátila k existencii, potom som sa opäť dostala do ťažkej situácie, no potom som sa opäť stala milionárkou.

Podľa jeho slov nepozná nikoho, komu sa tieto výkyvy podarilo zažiť.

Jediné, čo sa naučila, je, že peniaze ťa nerobia šťastným, dávajú ti len príležitosti – vysvetlila bývalá popová hviezda, ktorá zarába na platforme OnlyFans.

Prečítajte si náš ďalší zaujímavý článok o OnlyFans:

OnlyFans modelka išla na nákup
2023-09-26
( pred 10 mes )
231
zobrazenie

OnlyFans modelka išla na nákup v kúskovom oblečení, na toto sa už v obchode nepozerali milo, zakázali jej vstup

OnlyFans modelka bola podľa vedúcej obchodu takmer nahá, takže zákaz bol podľa nich opodstatnený Kerolay Chaves, 21-ročná brazílska OnlyFans modelka, tvrdí, že bola obeťou predsudkov voči...


Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
2 704 +14%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 6817 krát!

5 663 +14%

krát klikli na našu stránku a 45871 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

27 338 +13%

krát klikli na našu stránku a 225345 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 82140 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 1026 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 82 139 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!