Spoločník je aj ako pomocník pre dámy

Väčšine žien predstava platenie za spoločnosť muža vôbec nevonia. „Nechcem spochybňovať ich schopnosti nájsť si partnera, ktorý ich nič nestojí. Lenže má to jeden háčik. Na to, aby sa tak stalo, budú potrebovať čas a čas sú peniaze. Ja som tiež schopný vymaľovať si byt, lenže trvalo by mi to dvakrát tak dlho ako profesionálnemu maliarovi. Radšej teda zaplatím profesionálovi, a za čas, ktorý ušetrím, sa budem venovať rozvíjaniu svojho potenciálu," zamýšľa sa Hector Loco. Vzápätí uvádza niekoľko príkladov, kedy môže žene poslúžiť práve platený spoločník.

„Úspešná podnikateľka sa chystá na trojdňovú služobnú cestu a vie, že medzi konferenciami bude mať čas, ktorý vďaka profesionálnej službe luxusného spoločníka nebude musieť tráviť sama. Alebo, mladá ambiciózna žena, ktorej nevyhovuje, že sa dnešní muži správajú arogantne. Vyskúšala už veľa stretnutí, no stále následkom podvedomých programov stretáva len takýchto mužov. Po stretnutí s prvotriednym luxusným spoločníkom, sa môže všetko raz a navždy zmeniť," popisuje. Luxusný spoločník podľa Hectorových slov by jej pomohol k otvorenosti a následne jej poradil, ako sa týchto programov zbaviť a začať priťahovať chlapov, o akých sníva.

luxusní spoločník pre ženy

Ženu zabaví, muža poučí

„Uvediem ešte jeden príklad. Manželstvo po rokoch môže zovšednieť. Muži sa prestávajú o seba starať, priberú a prestanú mať záujem o svoje manželky. V tých lepších prípadoch sa o tom idú porozprávať do psychologickej poradne. V tých horších je už potom zapletený alkohol, hazard a nevera. Aj v tomto prípade vidím uplatnenie luxusného spoločníka ako prínosné," tvrdí Hector. V takomto prípade by sa venoval práci na oboch partneroch.

„Ženu by som po vzájomnej dohode zobral na víkend do wellness a natočil dokument o tom, ako som schopný ju zabaviť. Po následnej konzultácii by som sa s manželom dohodol o postupe, ako zlepšiť svoj fyzický a psychický stav a odporučil mu kroky, ako sa vrátiť naspäť do formy. Verím, že by sa obdobným štýlom dalo zachrániť ešte veľa manželstiev," hovorí mladý muž. Príkladov ako využiť službu luxusného spoločníka, má Hector v zálohe neúrekom. Najväčší prínos však vidí v motivovaní mladých i starších mužov správať sa tak, aby v budúcnosti žiadni luxusný spoločníci už existovať nemuseli.Sex netreba v každom prípade

Niektorých žien sa to dotýka, iné Hectorovi Locovi držia palce. „V každom prípade by som rád zdôraznil, že mojím štýlom je človeka povzbudiť a nie súdiť. Prinášam pre spoločnosť kvalitnú službu, o ktorej sa ,vedomá' žena nebude hanbiť verejne rozprávať. Predpokladám, že sa dokonca rada svojim kamarátkam pochváli presne tak, ako po návšteve luxusného kozmetického štúdia," hovorí. Svojim schopnostiam verí natoľko, že nemusí ani ponúkať sexuálne služby. Aj keď mnohé dámy majú záujem práve o ne.

Cieľom je učiť ostatních džentlmenov

Skutočný Gentleman nemá nervy, jeho úsmev je vždy ako kovanie na rakve, a mení sa vo Zviera zakaždým, keď Poodíďte Dáma. Skutočnú dámou je potom len tá žena, ktorá nemá Pamäť. (Andre Maurois)

Už v dospievaní začal zušľachťovať svoje telo, postupne prišla na rad aj duša. Hector Loco sa už niekoľko rokov živí striptízom, ale aj prácou s deťmi, tréningami street workoutu aj tanca. Skvelý muž s úsmevom na tvári by rád odovzdal svoje skúsenosti iným. Aj formou práce luxusného spoločníka chce ukázať ženám i mužom, že praví džentlmeni nevymreli.

Red-life Vám ponúka VIP a high class escort prácu, tanečnú prácu, takisto nájdeš tu aj práce bez sexu a hostes prácu. Naším cieľom je ponúknuť spol'ahlivé - kontrolované - kvalitné erotické pracovné ponuky, a práve preto označíme každého inzerenta a inzerátu s overovacím symbolom.