10-ročný RED-LIFE je od roku 2014 ihriskom pre úspešné ženy a mužov! Ži život, aký si vždy chcel(a)!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

10-ročný RED-LIFE je od roku 2014 ihriskom pre úspešné ženy a mužov! Ži život, aký si vždy chcel(a)!

2019-01-24
(aktualizované pred 11 mes)
3270
zobrazenie

Prichádzajú plastové robot bábiky na milovanie, skončí erotická a sex práca?

Prichádzajú plastové robot bábiky na

Prichádzajú novinky v erotickom svete, plastové bábiky na sex prácu

Už sa neprekvapíme na tom, že aj v erotickom svete sa nedá zastaviť technologický pokrok. Sex prácu už pomaly nahradia umelé bábiky. Plastové bábiky v životnej veľkosti už používajú aj v Nemecku alebo vo Švajčiarsku vo viacerých erotických či luxusných privátoch.

Klienty majú veľky záujem na novinky

Jednou z najbizarnejších oblastí, na ktorej sa vôbec dajú inovácie demonštrovať, sú interaktívne erotické pomôcky, obzvlášť pre mužov. Hoci dlhé roky prevláda stereotypný názor, že si ich kupuje len veľmi špecifická skupina podivínov, najnovší vynález španielskeho inžiniera chce presviedčať o opaku.

Sergi Santos je technický inžinier zo španielskej Barcelony, ktorý svoj život zasvätil skutočne netradičnému povolaniu: venuje sa vývoju a konštruovaniu “robotov na sexuálne pôžitky”.

O plastových bábikách v životnej veľkosti, snažiacich sa sociálne neschopným jedincom imitovať skutočnú ženu, počul už každý. Sergi vytvára niečo podobné, nejde však o nehybné kusy plastu, ale omnoho vyspelejšie hračky, určené na sexuálne styk.

Jeho najnovší výtvor obletel celosvetové médiá a dočkal sa obrovského ohlasu. A treba povedať, že oprávnene: zoznámte sa so Samanthou, dosiaľ najdokonalejšou umelou náhradou za ženu v erotike, podľa slov svojho tvorcu.

Samantha je 175 centimetrov vysoká brunetka so zelenými očami, veľkými prsiami a dokonalým telom, avšak realistický vzhľad je v dnešnej dobe v tejto kategórii hračiek už samozrejmosťou.

sex hračka v erotike

Robot má v sebe totiž zabudovanú umelú inteligenciu

“Je celkom interaktívna. Má veľmi rada, keď sa jej dotýkate,” hovorí jej tvorca.

Dokáže dokonca prepínať medzi “rodinným”, “romantickým" a “sexuálnym” módom - dokáže sa dokonca vzrušiť. Predpokladom na to je špecifická skupina podnetov a dotykov.

Silikónová Samantha je totiž doslova posiata senzormi. Nachádzajú sa predovšetkým na jej bokoch, ramenách, prsiach. ústach a, samozrejme, vagíne. Ústa a vagína sú zároveň jedným z najväčších triumfov vynálezcu: oba sú plne funkčné, intímne partie dokonca obsahujú vernú imitáciu ženského “bodu G”.

“Trvalo mi niekoľko rokov prísť na to, ako to verne napodobniť. Cieľom sexuálneho módu je priviesť ju k orgazmu,” uvádza Santos, prirodzene hrdý na svoj výtvor.

Samantha zatiaľ hovorí iba anglicky, no ide o jeden z prvých prototypov.

Firma, ktorá si jej vývoj objednala, je výsledkami nadšená. Už teraz je však jasné, že bude mať motorické, teda pohyblivé ruky, boky aj tvár a bude vedieť šepkať, pokiaľ ju „partner“ správne stimuluje. Samantha sa bude dodávať v 18 rôznych variantách podľa typu tela, s možnosťou upravenia intímnych partií a voľbou farby vlasov a očí podľa priania klienta.Avšak cena za umelú ženskú náhradu nie je nízka: základné modely začínajú približne na 6000 dolárov, kým plne vybavené roboty môžu pokojne atakovať až dvojnásobok tejto sumy. Doteraz jej predali 15 kusov, aj keď vôbec nejde o lacnú záležitosť.

Majú sa teda ženy začať obávať o to, že ich pri erotických radovánkach nahradia roboty? Hoci sa Santosovi podarilo vyrobiť dosiaľ najdokonalejšiu sexuálnu hračku pre mužov, jedným dychom priznáva, že to ani nie je jej cieľom.

Roboty na erotické služby síce v budúcnosti rozhodne nahradia neinteraktívne bábiky a trend smeruje k tomu, že ich postupne vyskúša čoraz viac mužov, no sexuálnym radovánkam so skutočnou ženou sa rozhodne nevyrovnajú. Zatiaľ...

Keď máte záujem o erotické a sex práce na Slovensku či v zahraničiach, tak RED-LIFE Vám ponúka viac, ako 2000 inzerciu v erotickom téme.

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
2 293 +11%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 5188 krát!

6 768 +24%

krát klikli na našu stránku a 52084 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

28 482 +25%

krát klikli na našu stránku a 234937 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 79434 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 892 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 79 434 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!