Bezplatná výmena 1:1 alebo spoplatnená objednávka – výmena bannerov, odkazov, blogov, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) a budovanie značky

Reklamná sieť Red-Life je dostupná v 12 doménach a 8 jazykoch v Maďarsku, na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Rumunsku, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Spojenom kráľovstve a Španielsku, ale máme aj medzinárodnú stránku s inzerciou práce pre dospelých a eskort práce pod red-life.com. Hľadáme partnerov, ktorí majú – podobne ako my – náročnú, kvalitnú a navštevovanú erotickú stránku, aby sme si mohli navzájom pomáhať pri ďalšom budovaní návštevnosti a obľúbenosti.

Všetky naše domény majú vysoké hodnoty DA a PA, ako aj nízke „spamové skóre“ 1 % a sú staršie ako 3 roky (dokonca aj 10-ročné domény).

Pozrime sa na čísla:

10073 drobná inzercia je momentálne k dispozícii! Zatiaľ bolo zverejnených 62385 pracovných ponúk! 723478 krát uchádzači o prácu kontaktovali našich inzerentov na všetkých stránkach Red-Life! 124463 prihlášky boli vyplnené! 82142 registrovaných, momentálne aktívnych užívateľov! Dobíjanie kreditov bolo 11137 krát! Naša webová stránka bola 225345-krát zobrazená v Google za posledný rok! 167989 aktívnych e-mailových odberateľov máme na newsletterov! 14885 odberateľov máme na vyhľadávací agent!

Banner / odkaz / PR článok (blog hostí):

  1. BANNER (220x100) alebo LINK výmena na domovskej stránke + všetky podstránky
    LOKÁCIA: Na hlavnej stránke a v spodnej časti každej podstránky v sekcii 'Partneri' nad footer (zobrazuje sa aj na mobile, tablete, PC).
    Len pre silné partnerské weby nad 30 DA & PA, ktorí budú zobrazovať náš banner / odkaz na hlavnej a všetkých podstránkach rovnako!
  2. Len na podstránke našich partnerov: Pre partnerské weby, ktoré nás umiestňujú iba na svoju podstránku „Partneri“.
  3. Výmena PR článku v našom populárnom blogu je možná s neobmedzeným počtom znakov a 1-2 odkazmi na kľúčové slová + vlastný profilový obrázok, ktorý si vytvoríme. Stačí nám poslať svoj vlastný príspevok v pdf alebo word a zverejniť náš kvalitný PR článok na vašej silnej doméne (nad 30 DA & PA). K dispozícii je aj platená objednávka.

Vyberte si náš banner správnej veľkosti pre vás (na želanie vám vyrobíme veľkosť na mieru) a umiestnite ho na vašu webovú stránku, potom nám dajte vedieť na [email protected] a my váš banner zobrazíme.

Naše bannery a html kódyPartneri: