Toto si nenechajte ujsť! Jesenné mesiace až do Vianoce sú najlepším obdobím roka vo všetkých ohľadoch na erotickú prácu (zárobky, tržba, akcie, podmienky).

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Toto si nenechajte ujsť! Jesenné mesiace až do Vianoce sú najlepším obdobím roka vo všetkých ohľadoch na erotickú prácu (zárobky, tržba, akcie, podmienky).

2023-09-26
(aktualizované pred 2 mes)
69
zobrazenie

OnlyFans modelka išla na nákup v kúskovom oblečení, na toto sa už v obchode nepozerali milo, zakázali jej vstup

OnlyFans modelka išla na nákup

OnlyFans modelka bola podľa vedúcej obchodu takmer nahá, takže zákaz bol podľa nich opodstatnený

Kerolay Chaves, 21-ročná brazílska OnlyFans modelka, tvrdí, že bola obeťou predsudkov voči najkrajším ženám po tom, že ju vyhodili zo supermarketu v Belo Horizonte.

Chavesová uviedla, že ju vyhodili z obchodu, pretože mala na sebe príliš málo oblečenia, čo už nebolo prijateľné z hľadiska dress code brazílskeho obchodu. Mladá modelka ktorá pracuje v erotike a influencerka tlačila svoj nákupný košík v supermarkete v mini rifliach a v bielom tope, v ktorom bolo vidieť jej bruško.

Erotická modelka, ktorá sa snaží získať viac priaznivcov, o sebe tvrdí, že ona je jedinou pannou na platforme OnlyFans!Svojim 437 000 sledovateľom na Instagrame sa posťažovala, že ju v obchode šikanovali kvôli jej príliš krátkemu outfitu.

"Niektorí na mňa pozerali s predsudkami, iní ma urážali a nakoniec ma vyhodili z obchodu. Podľa mňa je absurdné, že sa k nám, ženám, stále takto správajú, len preto, lebo sa obliekame, ako chceme," sumarizuje influencerka svoje skúsenosti a názory.

Chaves, ktorá má 2,2 milióna sledovateľov na platforme TikTok, k vyššie uvedenému pridala:

"Cítim, že nenávisť, ktorá bola namierená na mňa v obchode, bola urážlivá a neopodstatnená, len preto, že sa považujem za krásnu a odvážim sa to ukázať. Myslím si, že tieto urážky majú viac spoločného s 'sexy lady fóbiou', ktorej čelím každý deň."

Modelka, ktorá produkuje erotický obsah, rada predvádza svoje telo nielen na Onlyfans a Tiktok.

PRÍBEHY ŠOKOVALI JEJ SLEDOVATEĽOV, ALE NIE KAŽDÝ SÚHLASÍ S MODELKOM

Ľudia si myslia, že aj keď niekto je pekná, nemala by vyjsť von a ukázať sa na verejnosti takto. Iní k tomu dodali, že dievča svojím správaním dáva zlý príklad, keďže obchod navštevuje aj veľa malých detí.

Zdroj: Daily Star

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
3 165 +16%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 7329 krát!

6 799 +15%

krát klikli na našu stránku a 59004 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

32 057 +6%

krát klikli na našu stránku a 255734 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 75605 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 931 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 75 605 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!