Nenechaj si ujsť najlepšie pracovné a tajné ponuky! Prístup k novým funkciám: REGISTRÁCIA

Vysoké ceny - Vysoké zárobky: 3-6000 CHF / TÝŽDEŇ!

Do švajčiarskych miest hl'adajú nové dievčatá medzi 18 a 40 rokov, na LEGÁLNU erotickú prácu! Nenechaj si ujsť príležitosť, čítaj ďalej!

  • Tieto priváty v mestách Chur a Frauenfeld zabezpečia všetko, čo len budeš potrebovať! Budú Ťa čakať s oficiálnym pracovným povolením, aby si mohla začať okamžite pracovať, takisto aj prostriedky, potrebné k práci, aby si nemusela ísť ihneď po príchode na vel'ké nákupy...
  • Ak už sme pri príchode- vieme, že sa môže stať, že ešte doma budeš mať väčšie výdavky, než si to plánovala, alebo nevychádza termín podl'a Tvojich predstáv... Práve preto dostaneš zálohu na náklady cestovného autobusom! 
  • Každopádne by si mala využiť túto príležitosť, ak si pekná a náročná! Nevadí, ak nemáš profesionálne fotky, lebo vedúca zabezpečí vyhotovenie portfólia, potrebnej k práci zadarmo! 
  • Recepčná Ti bude vo všetkom pomáhať!

Chur je ozajstným rajom lyžiarov-turistickým regiónom v zimnom, ale aj v letnom období s najväčším počtom zahraničných aj domácich turistov-potencionálnych klientov. 

..kam chodí aj najviac domácich pravidelne, v každom období je plné turistov. Nachádza sa neďaleko od lichtenštajnských hraníc, takže budeš v bezprostrednej blízkosti boháčov, čo znamená, že miestny boháči, ale aj bohatí turisti zvyšujú počet Tvojich hostí,  čo má za následok extra vysoké ceny a zárobky! 

Môžeš tu pracovať v percentuálnom systéme(50-50%), čo zahrňuje aj inzeráty, oficiálne povolenie, vlastne všetko, takže okrem 50% nič viac neplatíš! Samozrejme všetko extra je iba Tvoje!

O nič sa nemusíš starať! Oficiálne povolenie vybavuje vedenie!

Frauenfeld, hlavné mesto kantónu Thurgau, čo znamená: dámske teritórium:)

Mesto sa nachádza v blízkosti Bodamského jazera a mesta Zürich! Je jedným z najstarších privátov, funguje už 30 rokov, takže v každom období je zaručený stabilný obrat a zárobok! Ceny sú takisto vysoké, ako v podniku v Chure, takisto očakávajú prihlášky krásnych, pekných dievčat. Môžeš tu pracovať v percentuálnom systéme(50-50%), čo zahrňuje aj inzeráty, oficiálne povolenie, vlastne všetko, okrem toho na odovzdanie je 10CHF, čo zahŕňa neobmedzené množstvo nápojov a kávy.

Dostaneš maximálne inzeráty na najväčších stránkach!

Napíš e-mail na adresu: [email protected]
alebo zavolaj na: +41 76 531 90 55

Pýtaj sa / zavolaj / napíš kl'udne! Online aj na WhatsApp a Viber!