Žena predávala 15-ročné dievča za erotické a sexuálne služby

Na Slovensku, presnejšie v malom obci v Gemerskej Panici nútili na erotickú prácu maloletého devčaťa. Divča pod nátlakom musela ponúkať svoje telo na erotické a sexuálne služby za peniaze.
Otrasný prípad vyšetrujú rožňavskí kriminalisti.

V obci Gemerská Panica malo prostitúciu pod nátlakom a proti svojej vôli vykonávať len 15-ročné dievča.

Denisa je žena, ktorá dievča na internete ponúkala na erotickú a sex prácu sa jej vyhrážala, že ak s chlapmi nepôjde, zoberie jej syna.

O tom, že v obci má 15 ročné dievča poskytovať erotické a sexuálne služby za peniaze vedelo celé okolie.

" Odohrávala sa tu prostitúcia a ľudia z dediny, vlastne susedia nás oboznamovali na obecnom úrade, že sa tu dejú nekalé veci. Takže my sme zakročili ako sme vedeli," povedal starosta obce Michal F. 
prostitúcia na Slovensku

Dievča so svojim ročným synom bývalo v prenajatom dome spolu s Denisou.

Práve ona mala maloletú ponúkať na sex prácu ku klientom na internete za peniaze. Policajti ju v stredu večer predviedli na výsluch.
"Vzhľadom na prebiehajúce úkony a citlivosť prípadu nie je možné k prípadu poskytnúť bližšie informácie," vyjadrila sa hovorkyňa polície v Košiciach Lenka. 
Dievča svoje telo za erotické a sexuálne služby poskytovalo pod nátlakom. Denisa sa jej vyhrážala, že jej zoberie dieťa, ak s chlapmi nepôjde.
Podľa informácii TV JOJ mala maloletá dievča denne až 15 klientov. Peniaze za sexuálne a erotické služby si mala nechávať práve Denisa. 
"Neviem či to robila za peniaze. Mne povedala, že jej za to dali jogurty, plienky," povedala majiteľka domu.
Maloletá sa bála o seba i svojho syna. Z domu sa im podarilo ujsť bez vedomia Denisy i majiteľky domu. Aký bude ďalší postup v tejto veci určí až ďalšie policajné vyšetrovanie. 
Bezpečné erotické a sex práce na Slovensku a v zahraničí nájdete na stránke Red-life!