Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

2023-09-28
(aktualizované pred 10 mes)
209
zobrazenie

V Holandsku ničia erotickú prácu: Prostitútky protestujú petíciou proti presťahovaniu štvrte červených svetiel

V Holandsku ničia erotickú prácu:

Vedenie mesta Amsterdam chce presťahovať známu štvrť červených svetiel z jej starého miesta!

Takmer 300 prostitútok vykonávajúcich erotické práce v Amsterdame podpísalo petíciu, v ktorej žiadajú, aby amsterdamská mestská samospráva nepremiestnila štvrť červených svetiel zo svojho súčasného miesta a neobmedzila ani jej otváracie hodiny - uvádza CNN!

Jedna časť kampane sa týkala spustenia reklamnej kampane medzi britskými mužmi a zákazu kanabisu v štvrti červených svetiel.

Na druhej strane rozhodli aj o miestnych administratívnych opatreniach:

Od 1. apríla budú musieť sexshopy v Amsterdame zatvárať svoje brány o 3:00 namiesto o 6:00. Okrem toho má mestská rada za cieľ presťahovať prostitútky mimo centra mesta do „erotického centra“.

Prostitútky reportérovi CNN povedali, že zmeny proti nim zvyšujú stigmu erotickej práce v Holandsku a veria, že sú nespravodlivo diskriminované kvôli problémom mesta s masovým turizmom.

Skrátené otváracie hodiny očividne drasticky znížia obrat a zárobky prostitútok pracujúcich v známych výkladných skriniach v Holandsku, takže mnohé z nich budú sotva schopné pokryť svoje výdavky, napríklad prenájom výkladov a bezpečné cestovanie domov.Väčšina prostitútok v Holandsku začína pracovať po 12 alebo o jednej hodine ráno, keď sa bary začínajú zatvárať. Teraz majú možno dve hodiny na to, aby si zarobili, čo je málo,“ povedala žena pod pseudonymom Felica Anna, ktorá žije už 13 rokov v Amsterdame a momentálne je prezidentkom zväzu prostitútok pracujúcich v amsterdamskej štvrti červených svetiel Red Light United - povedala pre CNN.

Podľa iných, ktorých pracujú v noci, je veľmi znepokojujúci aj z bezpečnostných dôvodov, keďže ak cestujete domov o 3 ráno, najmä ak je všetko zatvorené, znamená to pre prostitútky väčšiu zraniteľnosť...

Pracujeme hlavne s hotovosťou, takže v skorých ranných hodinách, ak nie je na ulici veľa ľudí, to dáva príležitosť tým, ktorí nám chcú ublížiť...

Jedným z argumentov proti presťahovaniu sexuálnej štvrte, byť prostitútkou v Amsterdame, je, keď ľudia pokúsia sa odfotiť, nepomáhajú len prostitútky, ale aj miestna komunita,“ vysvetlila Violet.

Holandské erotické práce sú jedným z najpopulárnejších medzi inzerátov na Red-Life stránke.

Slovenské prostitútky by neboli šťastné, keby sa im táto skvelá príležitosť vytratila. Dúfame, že sa situácia erotickej práce v Holandsku v blízkej budúcnosti urovná a slovenské dievčatá ktoré pracujú v erotike, budú aj naďalej vítané s otvorenou náručou!

- redakcia Red-Life

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
2 704 +13%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 6817 krát!

5 663 +18%

krát klikli na našu stránku a 45871 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

27 338 +6%

krát klikli na našu stránku a 225345 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 82140 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 1026 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 82 140 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!