Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

2023-08-16
(aktualizované pred 11 mes)
157
zobrazenie

Učiteľku v Kanade vyhodili z práce za erotickú prácu na OnlyFans

Učiteľku v Kanade vyhodili z

Prišla o prácu kvôli erotickej práci, ktorú robila na stránke OnlyFans

Ako všetky príbehy, aj tento má však druhú stránku: podľa kanadského učiteľky škola použila peniaze daňových poplatníkov na predplatenie svojej erotickej stránky.

Kristin MacDonald, bývalá učiteľka, ktorá vykonávala erotické práce na Onlyfans, prezradila, že škola strávila tri dni vyšetrovaním incidentu.

Myslela že jej prípad, už bola uzavretá, pretože už niekoľkokrát ju zahanbily, kvôli jej Onlyfans profile a obsahu.

Vyšetrovanie zahŕňalo aj snímky obrazovky stránky OnlyFans, ktoré podľa MacDonalda mohli znamenať len jednu vec:

škola platila za erotické obsahy z peňazí daňových poplatníkov...

E-maily prijaté zo školy obsahovali snímky obrazovky, ktoré mohli urobiť iba predplatitelia a nikto iný by k nim nemal prístup.

Erotické fotky sa dostali aj k HR

Na základe týchto tvrdí, že

má dôkaz, že škola si predplatila jej účet OnlyFans z peňazí daňových poplatníkov.

Mimochodom, ex-učiteľka zdôrazňuje, že zdieľanie obsahu mimo webovú stránku bolo proti zásade OnlyFans.Školská štvrť označila jej správanie za „poburujúce“ vrátane zdieľania erotického obsahu, ktorý „sexualizoval školské prostredie“, a uviedol množstvo dôvodov pre jeho prepustenie.

Podľa učiteľky neurobila chybu, keďže erotickou prácou na OnlyFans nikomu neublížila.

Kristin MacDonald hovorila, že každý si môže robiť, čo chce, pokiaľ to nie je nezákonné a nikomu to neubližuje.Vyjadrila však obavu, že obrázky nemali byť zdieľané mimo platformy.

Fox News Digital v čase uverejnenia tohto článku nedostala odpoveď od OnlyFans a požiadala ich, aby komentovali alebo objasnili pravidlá.

MacDonald je rozhodnutá prípad urovnať a vrátiť sa k svojej ťažko zarobenej práci.

Posledné dva roky vytrvalo navštevuje vysokú školu, aby získala titul. Brala si študentské pôžičky a tieto pôžičky stále spláca.

V tejto chvíli by som si priala, aby som sa mohla vrátiť do práce v školskej štvrti

-povedala MacDonald.Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
2 704 +7%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 6817 krát!

5 663 +23%

krát klikli na našu stránku a 45871 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

27 338 +8%

krát klikli na našu stránku a 225345 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 82140 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 1026 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 82 140 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!