Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

2023-10-02
(aktualizované pred 9 mes)
215
zobrazenie

Učiteľ v Amerike nútil neplnoleté dievčatá hrať sa ako prostitútka

Učiteľ v Amerike nútil neplnoleté

Učiteľ v Texase požiadal svojich študentov strednej školy, aby sa zahrali na „zvodnú kurvu“

Americká matka už mesiace bojuje so strednou školou, kde učiteľ požiadal jej 13-ročnú dcéru a jej spolužiakov, aby si zahrali hru, v ktorej študenti predstierajú, že sú zvodnými prostitútky.

Jedna matka bola pobúrená, keď jej dcéra povedala o nepríjemnom školskom predstavení, kde ich učiteľ požiadal, aby si zahrali prostitúciu.

Anglicky hovoriaci môžu vidieť presný popis tu a pod obrázkom v slovenčine:V školskom predstavení učiteľ požiadal dievčatá zo siedmeho ročníka, aby si zahrali rolovú hru s názvom medveď-lovec-prostitútka. V podstate učiteľ požiadal mladé dievčatá, aby ich zviedli, presne tak, ako prostitútka očarí svojho klienta.

Pravidlá hry sú podobné známej hre kameň-papier-nožnice, v ktorej môže napríklad poľovník zastreliť medveďa a prostitútka môže zviesť poľovníka.

Laura Maria Gruber odvtedy vzala svoju dcéru zo školy, kde odvtedy nedostali žiadne zmysluplné vysvetlenie pre hru určenú pre siedmakov. Incident sa stal vlani v septembri a podľa Grubera o ňom škola mesiace mlčala. Matka na svojej stránke na sociálnej sieti uviedla, že škola normalizuje zbrane, prostitúciu a sexuálne násilie hraním hry určenej pre maloletých.

Pre nejasný prípad sa matka obrátila už aj na správnu radu ústavu. V dôsledku jej sťažnosti po mesiacoch riaditeľka školy v liste rodičom priznala, že hra je pre žiakov skutočne nevhodná.

Riaditeľka Stephanie Lee uviedla, že cieľom nebolo sexualizovať deti hrou, ale pripúšťa, že niektorí študenti sa mohli z tejto úlohy cítiť nepríjemne a traumatizovaní. Súhlasila aj s tým, že slová prostitútka a zvádzanie nemajú v školskom prostredí miesto.

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
2 286 +22%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 5297 krát!

5 533 +11%

krát klikli na našu stránku a 42827 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

27 193 +12%

krát klikli na našu stránku a 224627 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 81093 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 973 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 81 093 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!