Viac zo Slovenky si zarába tanečnú prácu na Slovensku ale aj v zahraničí

V každom roku viac Slovenky si v lete privyrába erotickú prácu v tomto prípade tanečnú prácu v zahraničných erotických nočných kluboch. Red-life Vám zisťoval, prečo je táto „brigáda“ pri tyči taká populárna.

Nedokážete vyžiť z výplaty, máte chuť cestovať a tušíte v sebe istú dávku exhibicionizmu?

Čo tak skúsiť striptíz v niektorom zo zahraničných klubov?

Podľa Christofera, ktorý túto prácu sprostredkuje, v nej o vaše pohybové umenie až tak nejde. V tanečných nočných kluboch je totiž dôležitejší obrat pri bare než tanec pri tyči. Dievča musí dokázať presvedčiť mužov, aby kupovali napr. najdrahšie šampanské celý večer. Čím viac a čím drahšie kupujú muži, tým lepšie bude vyzerať výplatná páska pre dievčatá. K sexu vraj vôbec nemusí dôjsť dievča v nočnom klube. Teda, ak nechce...

Mexičania platia aj letenku pre dievčatá ktoré chcú zarobiť ako tanečnica v nočnom erotickom klube

Dvadsaťdvaročná Kristína zo Slovenska pracovala ako predavačka v textilnom obchode v malom meste vedľa Bratislavy s platom 360 eur mesačne.

„Bola som zúfalá, nedokázala som si zarobiť ani na chlieb. Chcela som sa odtrhnúť od rodičov, no nemala som ani na ten najlacnejší podnájom,“ spomína.

Keď stretla kamarátku, ktorá sa vrátila po niekoľkých mesiacoch tancovania z klubu z Karibiku a ohurovala všetkých značkovými kúskami a tučným bankovým kontom, rozhodla sa to skúsiť tiež.

„Vybrala som si Mexiko, lebo iba tam platia tanečné nočné kluby dievčatám aj letenky, a to za 60 dní práce. Spočiatku som bola vystrašená, no nakoniec sa mi to flirtovanie s mužmi celkom zapáčilo. Vrátim sa, až keď si našetrím na auto,“ hovorí.

tanečná práca v nočnom klube

8000 za mesiac za tanečnú prácu

Náplň práce v „table dance kluboch“ nie je zložitá. Dievča sa musí čo najlepšie odprezentovať na pódiu, aby si ju zákazníci všimli a usúdili, že sa im oplatí dať sa s ňou do reči a kúpiť jej nejaký drahý drink. Samozrejme, ona sama nesmie byť pod obraz. Práve preto sú všade po nočných kluboch šikovne rozmiestnené kvetináče, kde sa predražené drinky vylievajú. V každom prípadne sa dievčatá dohodnú s barmanmi pri pulte, aby im nalievali samozrejme nealko, za plné ceny. Ide o to, aby zákazníci platili a platili čo najviac.

Za tancovanie má totiž striptérka fixnú gážu, ktorá nie je až taká vysoká...

Najviac 100 eur za večer. Z provízie z predaja drinkov budú krásne doplnené peniaze.

„Ak si tanečnica zarobí mesačne len 1600 eur, povedal by som, že jej táto práca vôbec nesadla. Tie najšikovnejšie si prilepšia aj o 8000 eur mesačne,“ tvrdí Christofer.

Veľa či málo? To závisí od toho, čo všetko ste ochotná za tie peniaze urobiť. Erotické nočné kluby sú totiž rôzne. V niektorých by ste leteli, keby vás pristihli, že máte k zákazníkom bližšie. Strážia tam kamery a biletári. V iných nočných podnikoch zasa prižmurujú oči v štýle, rozdávajte si to tu, ak to pomôže zisku. A ani nočných klubov, kde sa od tanečnice očakáva, že muža uspokojí nielen tým, že mu dopraje pohľad na jej sexi telo, nie je málo. „Dohadovanie si sexuálnych služieb je pri tomto erotickom práce bežné,“ neprekvapuje Christofer. Sám vraj netuší, koľko si „jeho“ dievčatá v zahraničí  ale aj na Slovensku reálne zarobia, keďže sa mu s tým nezdôverujú. On dostáva od nočného klubu fixný príjem za každý odtancovaný večer.

Čo sa deje mimo toho, to už vraj nie je starosť klubu. Napriek tomu nás presviedča, že tie najlepšie si nepotrebujú privyrábať sexom a napriek tomu im mesačne na účet pribudne okolo 4-5000 eur. Musia však vedieť reč a najmä ovládať to najvzácnejšie umenie – ako na muža. Ako mu zamotať hlavu tak, aby platil naozaj len za možnosť pozerať sa. „Samozrejme, nočné kluby si overujem a viem, čo sa v ktorom asi deje. Ak je to začiatočníčka, nepošlem ju do nejakej divočiny, to by mi s plačom utiekla a to nepotrebujem.“ 

Za tanečnú prácu v nočnom klube majú záujem najrôznejšie typy žien. Napr.: doštudované stredoškoláčky, mamičky na materskej, ale aj také, ktoré majú doma frajerov a tí ich s prižmúrením oka pustia do sveta. Niekedy takýto vzťah vydrží, no čo si budeme hovoriť, len málo chlapov zvláda predstavu, že sa jeho drahá priateľka či manželka tisícky kilometrov živí balením mužov. A občas to nezvládne ani nádejná tanečnica.

Tak ako Monika: „Veľmi som si chcela ísť a zarobiť peniaze. Nevedela som sa dočkať, kedy budem mať osemnásť, chcela som ísť hneď.“

Vycestovala do Austrálie – a vrátila sa po troch týždňoch s červenými očami od plaču. „Nikto mi tam neubližoval, no bolo mi neuveriteľne smutno za rodičmi, za frajerom. Tie tri týždne v klube som preplakala a nezarobila som nič. Pochopila som, že toto ozaj nie je džob pre mňa,“ priznáva mladučká blondínka.

Práca tanečnej striptérky v zahraničí môže končiť aj happyendom v štýle Pretty Woman.

24 ročná Kristína sa v mexickom nočnom klube zoznámila so starším a bohatým miestnym podnikateľom. Kúpil jej kabriolet, luxusný byt, platí jej letenky, keď má chuť zaletieť za rodičmi na Slovensku. Dokonca ju požiadal o ruku. Rozprávka? Napriek tomu, že si už Kristína vďaka bohatému mecenášovi zarábať nepotrebuje, aj tak z času na čas robí escort prácu na luxusné plavby, priveľmi jej tá práca zachutila. Mexičan sa zatiaľ tvári, že je v pohode. Otázne je dokedy. Pre Slovenky, ktorým nie je erotická práca cudzí, je teda tancovanie v nočnom klube jednou z možností, ako si zarobiť. Záleží už len na tom, na čo máte žalúdok a či vám nevadí prípadná strata hrdosti. Možno si tiež nájdete bohatého Mexičana, no možno si len pokazíte svoje povesť. 

Pre dievčatá ktoré chcú zarobiť veľa penazí, a chcú vyskúšať napr. tanečnú prácu v nočnom klube na Slovensku alebo v zahraničí, neváhajte, popozerajte na stránke Red-life, kde si môžete vybrať z množstva ponúk.