Šokujúce! V Rakúskom jazere našli rozrezané telo prostitútky 

Torzo ženského tela bez hlavy a končatín objavili v piatok vo vodách Neziderského jazera pri mestečku Rust v rakúskej spolkovej krajine Burgenland. Identifikovali ženu, ktorej časti našli v polovici apríla vo vodách Neziderského jazera v rakúskej spolkovej krajine Burgenland. Ide o občianku Maďarska narodenú v roku 1988. Pri jej identifikácii pomohli indície od občanov. Porovnanie vzoriek DNA jej identitu následne potvrdilo, povedala hovorkyňa eisenstadtskej prokuratúry Verena St. pre rakúsku stanicu ORF.

Neziderské jazero, ktoré sa rozprestiera v rakúsko-maďarskom pohraničí, je popri Balatone jediným stepným jazerom na starom kontinente.

Jeho rakúska časť je považovaná za najväčšie jazero alpskej republiky. Obľúbená turistická destinácia, ku ktorej to nie je ďaleko ani z Bratislavy, je obklopená pásmom trstiny, charakterizovaná relatívne plytkou vodou a veterným podnebím. Tamojšia fauna a flóra sú súčasťou dvoch národných parkov, na rakúskej i maďarskej strane. Jazero je od roku 2001 súčasťou Svetového dedičstva UNESCO.

prostitúcia v Rakúsku

Potápači neskôr našli aj hlavu v jazere

Hlavu ženy, torzo tela ktorej objavili v piatok vo vodách Neziderského jazera, našli potápači večer neďaleko miesta nálezu trupu, teda asi 800 metrov od pobrežia. Telo zosnulej sa vo vode nachádzalo podľa všetkého niekoľko mesiacov. Ďalšie časti tela ženy ani jej odev sa nenašli. Identifikácia zosnulej nebola možná, torzo i hlavu odovzdali súdnym znalcom. Vyšetrovanie prípadu sa predbežne rozbehne všetkými smermi, ktoré prichádzajú do úvahy. 

Na základe testov DNA možno medzičasom vylúčiť, že by zosnulou bola Fanni N., atraktívna mladá žena z Maďarska, známa z televíznej reality šou a reklamy, v posledních rokoch pracovala ako luxusná spoločníčka ktorá je nezvestná od novembra 2017. Koncom apríla zadržali vo Viedni 63-ročného podozrivého Alfreda U. Muž sa priznal, že ženu vo svojom byte uškrtil a následne rozrezal. Podľa slov obhajkyne muž prostitútku uškrtil vo Viedni v panike, keď sa ich stretnutie "vymklo spod kontroly". Ešte v ten istý deň údajne telo rozštvrtil a odviezol ku svojej chate pri jazere, kde nahádzal jednotlivé časti do vody z motorového člna. 

Muž má podľa rakúskych médií pohnutú minulosť, z ktorej približne 30 rokov strávil za mrežami.

Informácia občanov pomohla vyšetrovateľom napokon objasniť identitu zavraždenej ženy, ktorou mala byť pôvodne Slovenka, ktorej rozkúskované telo sa našlo v apríli v Neziderskom jazere v rakúskej spolkovej krajine Burgenland.

Rakúska polícia zverejnila v uplynulých dňoch identikit obete brutálnej vraždy. Spomínaný Viedenčan totiž údajne poznal iba domnelé meno obete, ktoré podľa rakúskych médií znie Beata a za ktorým sa mala skrývať podľa ich pôvodných informácií slovenská prostitútka pôsobiaca v rakúskom hlavnom meste.

V Rakúsku navyše ani prehľadanie a porovnanie údajov z databáz nezvestných žien zatiaľ neviedlo k zásadnému posunu vo vyšetrovaní, ktoré sa teraz sústredí okrem iného aj na prehľadanie podobných databáz v susednom Maďarsku. Výsledky súdnej pitvy zverejní prokuratúra až po tom, čo budú k dispozícii všetky časti zatiaľ nekompletného tela. Pátranie za účasti potápačov a hasičov pokračovalo v danej oblasti aj v stredu.

Otázkou, ktorou sa rakúske médiá zaoberali v ostatných dňoch, zostáva, prečo muž odsúdený v minulosti právoplatne za trestné činy násilného charakteru predčasne putoval na slobodu. Napriek objasneniu identity zavraždenej z Neziderského jazera nie je vyšetrovanie kauzy ešte ukončené. Totožnosť obete rakúske orgány odmietli zverejniť.

Na stránke Red-life nájdete kontrolované, bezpečné erotické práce na Slovensku, v Rakúsku, aj v iných štátoch, ale vždy dajte pozor keď vyskúšate nové inzerenty a pracovné ponuky.