Slovenská modelka tvrdí, že svoj Instagram profil vymazali, pretože je „príliš dokonalá“

... a ľudia neveria, že je to skutočná osoba!

Väčšina ľudí by dala čokoľvek za to, aby bola krásna ako Veronika Rajeková. Slovenská modelka ale kvôli svojmu pôvabu trpí. Neraz jej zablokovali Instagram profil, na ktorom už mala viac než milión fanúšikov!

Vraj je veľmi krásna na to, aby bola skutočná...

25 ročná Veronika Rajeková má na svojom aktívnom profile 1,1 milióna sledovateľov. Ľudia si myslia, že som podvodník, robot stvorený umelou inteligenciou, nejaká nereálna on-line návnada, opisuje so smútkom Slovenka žijúca vo Viedni.

Proste neveria, že vážne existujem a ja sa cítim ako nejaký mimozemšťan...

Veronika má problémy aj v skutočnom živote. „Ľudia sa so mnou nechcú baviť, som pre nich príliš krásna, čoho sa boja,“ vysvetľuje. „Nemám veľa priateľov…“

Na internete dostáva veľa strašných komentárov od ľudí, ktorí si myslia, že svoje fotky upravuje alebo že mala nejakú plastickú operáciu.

Za svoju krásu pritom vďační hlavne prírode

Nepoužívam rôzne programy na upravovanie fotiek a nebola som na žiadnej skrášľujúcej operácii. Rajeková pod dievčenským priezviskom Maťašová bola finalistkou Miss Slovensko 2016, medzi trojku dekorovaných ale neprenikla. 

Na dokazovanie svojich tvrdení o plastickej chirurgii hovorí, že nedávno odletela do Dubaja, aby ho vyšetril lekár, ktorý dokázal, že nemala žiadnu augmentáciu ani operáciu.

Ďalšie zaujímavosti: 

Výška modelky: 181 cm, Miery: 90-60-90.

Modelka pracovala pre mnoho známych značiek ako Dolce and Gabbana, Blumarine, Vera Wang, Hide & Jack a Moschino.

Od roku 2019 je vydatá...

Manžel Viktor Rajek bol bobista na OH 2006, momentálne sa pracuje v oblasti energetiky. Veronika s manželom žije v rakúskom Viedni, kde zdielá mnoho obsahu na stránke OnlyFans.