Inzertné stránky RED-LIFE boli nedávno obnovené! Vytvorili sme pre vás nový webdesign, ktorý je moderný, veľkolepý a dokonale použiteľný na všetkých zariadeniach a zaviedli sme nové užitočné funkcie!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Inzertné stránky RED-LIFE boli nedávno obnovené! Vytvorili sme pre vás nový webdesign, ktorý je moderný, veľkolepý a dokonale použiteľný na všetkých zariadeniach a zaviedli sme nové užitočné funkcie!

2021-11-10
(aktualizované pred 4 mes)
604
zobrazenie

Slovenská modelka má ťažký život, ona si myslí, že jej preto zmazali Instagram profil, lebo je veľmi dokonalá

Slovenská modelka má ťažký život,

Slovenská modelka tvrdí, že svoj Instagram profil vymazali, pretože je „príliš dokonalá“

... a ľudia neveria, že je to skutočná osoba!

Väčšina ľudí by dala čokoľvek za to, aby bola krásna ako Veronika Rajeková. Slovenská modelka ale kvôli svojmu pôvabu trpí. Neraz jej zablokovali Instagram profil, na ktorom už mala viac než milión fanúšikov!

Vraj je veľmi krásna na to, aby bola skutočná...

25 ročná Veronika Rajeková má na svojom aktívnom profile 1,1 milióna sledovateľov. Ľudia si myslia, že som podvodník, robot stvorený umelou inteligenciou, nejaká nereálna on-line návnada, opisuje so smútkom Slovenka žijúca vo Viedni.Proste neveria, že vážne existujem a ja sa cítim ako nejaký mimozemšťan...

Veronika má problémy aj v skutočnom živote. „Ľudia sa so mnou nechcú baviť, som pre nich príliš krásna, čoho sa boja,“ vysvetľuje. „Nemám veľa priateľov…“

Na internete dostáva veľa strašných komentárov od ľudí, ktorí si myslia, že svoje fotky upravuje alebo že mala nejakú plastickú operáciu.

Za svoju krásu pritom vďační hlavne prírode

Nepoužívam rôzne programy na upravovanie fotiek a nebola som na žiadnej skrášľujúcej operácii. Rajeková pod dievčenským priezviskom Maťašová bola finalistkou Miss Slovensko 2016, medzi trojku dekorovaných ale neprenikla.

Na dokazovanie svojich tvrdení o plastickej chirurgii hovorí, že nedávno odletela do Dubaja, aby ho vyšetril lekár, ktorý dokázal, že nemala žiadnu augmentáciu ani operáciu.

Ďalšie zaujímavosti:

Výška modelky: 181 cm, Miery: 90-60-90.

Modelka pracovala pre mnoho známych značiek ako Dolce and Gabbana, Blumarine, Vera Wang, Hide & Jack a Moschino.

Od roku 2019 je vydatá...

Manžel Viktor Rajek bol bobista na OH 2006, momentálne sa pracuje v oblasti energetiky. Veronika s manželom žije v rakúskom Viedni, kde zdielá mnoho obsahu na stránke OnlyFans.

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
2 580 +11%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 5545 krát!

6 752 +10%

krát klikli na našu stránku a 54703 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

34 706 +15%

krát klikli na našu stránku a 267663 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 73683 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 893 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 73 683 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!