Inzertné stránky RED-LIFE boli nedávno obnovené! Vytvorili sme pre vás nový webdesign, ktorý je moderný, veľkolepý a dokonale použiteľný na všetkých zariadeniach a zaviedli sme nové užitočné funkcie!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Inzertné stránky RED-LIFE boli nedávno obnovené! Vytvorili sme pre vás nový webdesign, ktorý je moderný, veľkolepý a dokonale použiteľný na všetkých zariadeniach a zaviedli sme nové užitočné funkcie!

2019-07-09
(aktualizované pred 4 mes)
2424
zobrazenie

Slobodná mamička, slušne si zarobí za jediný deň stovky EUR, s livechat webcam prácou v Anglicku

Slobodná mamička, slušne si zarobí

Slobodná mamička každý deň si zarobí stovky EUR s webcam prácou

Čo všetko musí kvôli tomu spraviť? Niektoré povolania sú oveľa menej tradičné ako erotická práca. Angličanka Nancy Bowman má 28 rokov a živí sa niečím, o čom väčšina zrejme ani nepočula.

Livechat webcam práca, alebo dievča z webkamery je sexuálna služba, počas ktorej sa ženy vyzliekajú pred kamerou a sledujú ich pritom najmä muži, v online vysielaní. Nancy, ktorá má päťročného syna a je slobodnou mamičkou, si takýmto spôsobom dokáže naozaj slušne zarobiť si peniaze. V prepočte jej to vynáša takmer 4 € na minútu a za pracovný deň, ktorý trvá len štyri hodiny, si tak dokáže zarobiť aj 570 Eur.

Nancy plánuje že v štyridsiatke ide do dôchodku, pretože peňazí bude mať už dosť.

"Keď bude mať syn 18 rokov, chcem skončiť erotickú livechat webcam prácu" povedala.

Ak pôjde jej erotická kariéra aj naďalej takto, o financie sa báť nemusí. Mesačne aj po zaplatení výdavkov pre prevádzkovateľa stránky, na make-up, kaderníka či oblečenie zostane takmer 7000 Eur.

"Peniaze šetrím najviac, ako sa len dá, nerozhadzujem" povedala.

livechat webcam práca pre ženy

Podľa jej názoru, nie je táto erotická práca o atraktívnosti či kráse

"Musíte mať zmysel pre humor a hlavne vedieť zahodiť všetko za hlavu, keď pracujete. Nesmiete myslieť na to, čo povedii ostatný ľudia," povedala a priznala, že "začiatky boli ťažké, najprv si musíte vytvoriť vlastnú klientelu".

Často sa stretáva na internete s mužmi, ktorí sú tesne po rozchode a potrebujú sa viac porozprávať ako zažiť nejaké erotické, sexuálne predstavenie. Výhodou takého vysielania je to, že "modelka" predvádzajúca sa pred kamerou môže reagovať len na správy a požiadavky klientov.

"Najpodivnejšou požiadavkou bolo asi to, keď jeden klient chcel, aby som si na telo ukladala rôzne druhy zákuskov," povedala. "Nebojím sa, že sa môj syn za mňa bude hanbiť. Snažím sa ho vychovať tak, aby si nevšímal nič o erotickej práci. Dnes sa deti šikanujú kvôli rôznym veciam," povedala Nancy, ktorá, ako sama hovorí, pracovala po rozchode s bývalým priateľom na rôznych pozíciách. Bola upratovačkou aj barmankou, ale teraz sa cíti "silná, slobodná a šťastná".

"Podľa mňa, ľudia by nemali posudzovať podľa toho, či som matka, alebo nie. Podľa mňa by nemala byť sexualita ženy ovplyvňovaná tým, či je matka, alebo nie je " povedala Nancy.

Stránka Red-life je najobľúbenejšia, neustále rozvíjajúca erotická inzertná stránka na ktorej si nájdete rôzne pracovné ponuky, ako sú livechat webcam práca, sex práca cez telefón, chatmodel, camgirls práca, sex práca z domu, erotické a sex práce na Slovensku a v zahraničí aj v Nemecku, vo Švajčiarsku a v iných krajinách.

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
2 498 +22%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 5393 krát!

6 767 +9%

krát klikli na našu stránku a 54603 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

34 669 +13%

krát klikli na našu stránku a 267387 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 73685 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 889 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 73 685 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!