Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

2023-09-24
(aktualizované pred 9 mes)
219
zobrazenie

Po práci v McDonald's, s online erotickou kariérou na OnlyFans zarába 1500 £ denne

Po práci v McDonald's, s

Pracovníčka reštaurácie McDonald's bola príliš sexi, prešla na erotické práce na Onlyfans

Obchodný model McDonald's je obľúbenou voľbou pre študentov a mladých ľudí, keďže zamestnanci si tam môžu flexibilne zarobiť malé vreckové a aj postup je v celosvetovo známej spoločnosti pomerne jednoduchý. Aj na Slovensku poskytuje živobytie a ponúka odrazový mostík k práci v obchode McDonald's, kde sa pred vstupom do „skutočného“ sveta práce môžu naučiť, čo znamená tvrdo a organizovane pracovať.

Vo v rýchlom občerstvení začala pracovať aj hviezda najnovších správ, Škótska Melanie Collett, no pomerne rýchlo sa odtiaľ dostala, a to z úplne nezvyčajného dôvodu: bola príliš sexi.

Hľadala teda pre seba výnosnejšie povolanie a našla ju registráciou na platenej erotickej stránke OnlyFans. Melanie teraz zarába milióny s online erotickou prácou, pred svojimi sledovateľmi (a predplatiteľmi) pózuje v spodnej bielizni.

Prečo online erotická práca?

Hamburgery sa pre 20-ročnú slečnu rýchlo stali „nudnými“, no v práci sa cítila nepríjemne aj preto, že ju vedenie, kolegovia a samozrejme zákazníci neustále posudzovali podľa vzhľadu. Tam zarábala 6 £ za hodinu, ale na OnlyFans zarába 1 500 £ denne s online erotickou prácou.

Radšej si zvolila bezpečnejši spôsob sexu!

„Veľa mojich kolegov so mnou flirtovalo, a keď som odišla, niekoľko ľudí mi navrhovalo, aby som mala pokračovať na OnlyFans. Odvtedy už mám predplatiteľov, ale môj šéf ma naozaj nenávidel."

- upozornilo dievča na zaujímavé pracovné podmienky.

Jej nadriadený si ju nenávidel možno len preto, že sa aj v netypickej uniforme sa snažila vyzerať dobre, mejkap a umelé mihalnice nikdy nechýbali. Teraz sú to však povinné prvky a Melanie, ktorá nie je príliš silná v prsiach, no nepochybne je veľmi pekná, sa už snaží vzbudiť záujem mužov na svojej instagramovej stránke:

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
2 286 +7%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 5297 krát!

5 533 +18%

krát klikli na našu stránku a 42827 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

27 193 +21%

krát klikli na našu stránku a 224627 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 81094 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 973 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 81 094 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!