Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

2021-11-25
(aktualizované pred 8 mes)
726
zobrazenie

Očkovanie proti Covidu v bordeli? Fun Palast vo Viedni prišiel so zaujímavým nápadom, ktorý zvýšil počet hostí

Očkovanie proti Covidu v bordeli?

Aj takto možné zvýšiť počet hostí v bordeli využitím situácie COVID

Nebol to prvý „covid nápad“ majiteľa klubu, keďže v predchádzajúcej vlne zorganizoval aj demonštráciu na podporu znovuotvorenia erotických podnikov, ktorá tiež zožala veľký úspech, keďže pomohla aj k obnoveniu erotických prác v Rakúsku.

Peter Laskaris teraz zvyšuje počet prichádzajúcich hostí tým, že odnedávna prevádzkuje ako očkovací centrum proti covidu, ponúka polhodinu zadarmo v rakúskom saunovom klube s dámou podľa vlastného výberu. Sauna klub s očkovacou kampaňou, chce presvedčiť aj posledného človeka, aby si zaočkoval proti covidu, vysvetľuje Peter Laskaris.

Zaujímavosťou je, že tento očkovací centrum si vybrali nielen hostia, ale aj obyčajní ľudia, ženy, starší ľudia, rodiny, pretože tu nebol dlhý rad.

Majiteľ od tohto super marketingového kroku očakáva zvýšenie počtu nielen zaočkovaných, aj hostí, keďže epidémia sa negatívne ovplyvnilo aj tých druhých.Celé Rakúsko sa od pondelka znova nachádza v lockdow, platí pre všetkých obyvateľov opätovne zákaz vychádzania. K výnimkám patrí napríklad cesta do práce alebo školy, zaobstaranie základných potrieb každodenného života, cesta k lekárovi alebo na očkovanie či testovanie, plnenie "rodinných povinností", ako aj telesný a duševný oddych. Otvorené môžu zostať len napr. predajne potravín, lekárne, drogérie, čerpacie stanice, banky, pošty či novinové stánky. Zatvoriť museli aj reštaurácie a hotely, kde je povolené len vyzdvihnutie a dodávka jedál.

Podľa majiteľa saunového klubu chcú týmto krokom pomôcť vláde

Viem, že veľa z našich hostí je proti očkovaniu alebo nevedia presne, kde sa môžu dostať.Významnú časť saunového klubu tvoria práve títo hostia, a preto sa rozhodli spustiť očkovacie centrum.

Už v prvý deň sa zaočkovalo 149 ľudí!

Sauna klub prišiel počas epidémie o 30 až 40 percent klientely. Majitelia tvrdia, že svojim rozhodnutím, každému pomohli.

Zaočkovaných totiž bude viac a mohlo by to mať priaznivý vplyv aj na ich biznis.

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
2 704 +9%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 6817 krát!

5 663 +20%

krát klikli na našu stránku a 45871 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

27 338 +11%

krát klikli na našu stránku a 225345 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 82141 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 1028 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 82 141 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!