Aj takto možné zvýšiť počet hostí v bordeli využitím situácie COVID

Nebol to prvý „covid nápad“ majiteľa klubu, keďže v predchádzajúcej vlne zorganizoval aj demonštráciu na podporu znovuotvorenia erotických podnikov, ktorá tiež zožala veľký úspech, keďže pomohla aj k obnoveniu erotických prác v Rakúsku.

Peter Laskaris teraz zvyšuje počet prichádzajúcich hostí tým, že odnedávna prevádzkuje ako očkovací centrum proti covidu, ponúka polhodinu zadarmo v rakúskom saunovom klube s dámou podľa vlastného výberu. Sauna klub s očkovacou kampaňou, chce presvedčiť aj posledného človeka, aby si zaočkoval proti covidu, vysvetľuje Peter Laskaris.

Zaujímavosťou je, že tento očkovací centrum si vybrali nielen hostia, ale aj obyčajní ľudia, ženy, starší ľudia, rodiny, pretože tu nebol dlhý rad.

Majiteľ od tohto super marketingového kroku očakáva zvýšenie počtu nielen zaočkovaných, aj hostí, keďže epidémia sa negatívne ovplyvnilo aj tých druhých.

Celé Rakúsko sa od pondelka znova nachádza v lockdow, platí pre všetkých obyvateľov opätovne zákaz vychádzania. K výnimkám patrí napríklad cesta do práce alebo školy, zaobstaranie základných potrieb každodenného života, cesta k lekárovi alebo na očkovanie či testovanie, plnenie "rodinných povinností", ako aj telesný a duševný oddych. Otvorené môžu zostať len napr. predajne potravín, lekárne, drogérie, čerpacie stanice, banky, pošty či novinové stánky. Zatvoriť museli aj reštaurácie a hotely, kde je povolené len vyzdvihnutie a dodávka jedál.

Podľa majiteľa saunového klubu chcú týmto krokom pomôcť vláde

Viem, že veľa z našich hostí je proti očkovaniu alebo nevedia presne, kde sa môžu dostať.

Významnú časť saunového klubu tvoria práve títo hostia, a preto sa rozhodli spustiť očkovacie centrum.

Už v prvý deň sa zaočkovalo 149 ľudí!

Sauna klub prišiel počas epidémie o 30 až 40 percent klientely. Majitelia tvrdia, že svojim rozhodnutím, každému pomohli.

Zaočkovaných totiž bude viac a mohlo by to mať priaznivý vplyv aj na ich biznis.