Proštitúcia v 21. storočí, ako funguje erotická práca na Slovensku a v EU

Proštitúciu poznáme ako najstaršie remeslo, prežila svetové vojny, smrteľné epidémie, finančné krízy a dnes sa jej darí naozaj výborne. Kým niektorí krútia hlavami nad ženami ktoré predávajú svoje telo za peniaze iný majú plné pochopenie. Erotická práca na Slovensku to sa taky nejde v tajnosti, len nehovoríme o tom každodenne, Red-life Vám odhaľuje pravdu!

Pozreme si na to, ako funguje erotická práca v 21. storočí...

Erotická práca na Slovensku a jej zákony:

Podla zákonu č 300/2005 § 132 je proštitúcia uspokojovanie sexuálnych potrieb súložou alebo iným pohlavným stykom za finančnú odmenu. Dnes na Slovensku erotická práca nie je ilegálna avšak neexistuje ani žiadne právne vymedzenie tohto povolania. Legislatívne je teda prostitúcia výmenný obchod služby za peniaze, to čo robíme všetci každý deň, len trošku inak. 

Nelegáne sú: Kupliarstvo, obchod s ľuďmi známy ako ( obchod s bielym mäsom). V praxi to znamená že žena nemôže byť "predaná" klubom alebo osobám a taktiež nemôže mať takzvaného "pasáka". 

Čo si myslia Slováci o proštitúcií či o erotických prác? 

Pozreli sme na štatistiky polície slovenskej republiky (PZSR), tvrdia že až 45% Slovákov by proštitúciu zakázalo. Až 23% občanov by za proštitúciu požadovalo väzobné stíhanie a finančnú pokutu vyššiu ako 2.000Eur. Ako naj-liberálnejšie sa čo sa týka štatistiky ukazujú mestá Bratislava, Zvolen a Košice. Naopak až 58% obyvateľov Trenčína by proštitúciu úplne zakázalo. 

Preskúmali sme tiež štatistiky v EU o erotických prác

Dozvedeli sme napríklad, že v Nemecku je dnes vyše 400 tisíc proštitútok, denne ich služby využije viac ako 1 milión mužov! Holandsko ktoré je známe jeho červenými výkladmi v Amsterdame má legálne zamestnaných vyše 150 tisíc proštitútok. Proštitútky v Holandsku platia 33 Eur daň z ktorej ročne štát má ročne cez 625 miliónov Eur. Rakúsko zaviedlo povinnú registráciu (zelenú kartu)pre luxusné spoločníčky ktoré sú povinné chodiť na lekársku prehliadku každých 6 týždňov. Samotná Viedeň má taký nápor nových žiadateliek o zelenú kartu že čakacia doba je okolo 2-3 týždňov.

Dnes pracuje v samotnej Viedni vyše 35 tisíc luxusných spoločníčok.

Francúzsko prostitúciu úplne zakázalo zákaz však spôsobil extrémny nápor sex-turizmu do susedských krajín. Napríklad Nemecký Saarbrücken za posledné roky zaznamenal 255% nárast stavieb nočných klubov. Nemusíme dva krát hádať z ktorej krajiny je najviac návštevníkov... 

erotická a sex práca na Slovensku

Erotické priváty a erotické nočné kluby

Je zaujímavé že náš štát nemá žiadne zárobky z proštitúcie okrem pokút ktoré vyzbiera od majiteľov nočných alebo erotických klubov. Kým podnikateľ dopláca, majiteľ privátu sa smeje zákonom do tváre. Prevádzkovať privát je nelegálne, žiadať vysoké nájomné za izbu od luxusnej spoločníčky v byte či v dome je v poriadku a tak legálne. Štát takto prichádza o obrovské peniaze a navyše koná nanajvýš nespravodlivo. Od vlády sa však nič iné čakať nedá. 

Slovensko je pozoruhodný národ, pretože na jednej strane 45% občanov chce proštitúciu zakázať. Na strane druhej rastie počet privátov ako huby po daždi a taktiež aj webstránok ktoré majú erotickú inzerciu. Žijeme v rýchlej a neľútostnej dobe kde vzťahy stroskotávajú jedná radosť a tak muži aj ženy ten sex niekde dobehnúť musia. Logicky tak rastie dopyt po luxusných spoločníčkach ktoré mužom radi poskytnú to čo im chýba od partnerky či to čo nemajú doma vôbec kedže nemajú priateľku. Treba si uvedomiť že  aj samotné povolanie proštitútky naberá na spoločenskej hodnote. Nie každá žena sa dokáže úspešne živiť sexom a tak je nutné poukázať rešpekt k tým ktorým sa v povolaní darí a majú dlhú radu spokojných zákazníkov. Dnes je erotická práca uznávaným povolaním ktorého úloha v spoločnosti ešte výrazne porastie, taká je pravda. 

Na Red-life stránke Vám ponúkame spol'ahlivé, kontrolované, kvalitné erotické pracovné ponuky. Denne nové erotické práce pre každého!