Toto si nenechajte ujsť! Jesenné mesiace až do Vianoce sú najlepším obdobím roka vo všetkých ohľadoch na erotickú prácu (zárobky, tržba, akcie, podmienky).

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Toto si nenechajte ujsť! Jesenné mesiace až do Vianoce sú najlepším obdobím roka vo všetkých ohľadoch na erotickú prácu (zárobky, tržba, akcie, podmienky).

2023-08-18
(aktualizované pred 3 mes)
93
zobrazenie

Carmen Electra prezradila, aké potreby uspokojuje erotickou prácou na OnlyFans

Carmen Electra prezradila, aké potreby

Na Onlyfans, kde pracuje v erotike informovala o požiadavkách, ktoré mu fanúšikovia najčastejšie kladú

Považuje to za nezvyčajný jav, no napriek tomu plní požiadavky svojich fanúšikov.

Carmen Electra začala s erotickou prácou na platforme OnlyFans pred rokom, zaregistrovala sa ako päťdesiatročná.

Svoj profil na portáli Onlyfans, ktorý je známy aj medzi prostitútkami, si vytvorila preto, aby bola v priamom kontakte so svojimi fanúšikmi a dala svojej kariére nový impulz.Nedávno pre Fox povedala, že bola spočiatku skeptická k online erotickej práci

Ale netrvalo dlho, kým si konečne uvedomila:

Môže tak byť sám sebe šéfom, môže produkovať kreatívny – aj erotický – obsah, aký chce, a môže ho produkovať, kedy chce.

Navyše po 150 krát v Playboy magazine si povedala, prečo nie? Modelka a herečka v rozhovore prezradila aj to, aký typ obsahu si jej milión fanúšikov v poslednom čase žiada.

Je to naozaj zábavné, pretože dostávam toľko požiadaviek na moje nohy a vždy ma to rozosmeje. Ľudia chcú vidieť moje nohy!

- prezradila 51 ročná sexsymbolka.

Ako povedala, erotickému fenoménu foot fetish veľmi nerozumie, ale rada uspokojí požiadavky svojich fanúšikov fotkami, na ktorých predvádza svoju pedikúru."Ako by si chcel vidieť moje nohy?"

Na platformu OnlyFans sa pripojila nie špeciálne za účelom vytvárania obsahu pre foot fetish, takže sa na túto erotickú prácu „nešpecializuje“.

Všetci však vieme, že prax robí majstra, a tak ho nezvyčajné požiadavky nezastavili, rada plní priania svojich fanúšikov.

Len vytiahne telefón a natočí si nohy, alebo len pár fotiek a potom niečo vymyslí.

Snažím sa vymýšľať rôzne nápady, ako ukázať nohy, alebo sa len pýtam.

Zdroj: New York Post.

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
3 165 +23%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 7329 krát!

6 799 +10%

krát klikli na našu stránku a 59004 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

32 057 +14%

krát klikli na našu stránku a 255734 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 75606 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 925 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 75 606 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!