Exkluzívny a zabehnutý erotický podnik v Nemecku, v meste Gera hľadá nové dievčatá

S 20-ročným stabilným obratom, s nemeckým vedením a s veľkou klientelou funguje Dream Club 57, teraz prišiel čas hľadať nové tváre vedľa naše stále dievčatá! Buď aj ty Dream Club dievča a prihlás sa teraz!
 
Hľadáme do erotického podniku spoľahlivé a atraktívne dievčatá. Ak máš už viac ako 18 rokov, ale nemáš ešte 40 rokov, našiel si tvoje miesto! Potrebuješ len túžbu pracovať a láskavý prístup! Ak ich máš, určite u nás budeš zarábať veľmi dobre!

Môžeš očakávať vysoké zárobky! Denne odovzdanie len 50 €!

Zabezpečíme exkluzívne zariadené izby, ubytovanie a trezor pre tvoje vecy. U nás môžeš pracovať bez stresu, ty rozhodneš o tvoj čas, že kedy budeš pracovať! Máš možnosť pracovať na jeden z našich exkluzívnych apartmánov, alebo môžeš vyskúšať v našom klube, kde môžeš profitovať najviac z predaja nápojov v celom Nemecku! 
Klub je pod nemeckým vedením, takže budeš potrebovať základné jazykové znalosti, ale hocikedy môžeš sa spoľahnúť na korektný a ochotný majiteľ! Nehnutelnosť je samozrejme plne vybavená, zariadená a má bezplatné WIFI.

Zabezpečíme potrebné pomôcky k práci!

Každú inzerciu ti vybavý majiteľ, takže sa nemusíš s tým zaoberať! Budeš mať inzerciu na najväčších webových stránkach, aj v novinách, takže sa môžeš spočítať na veľa nových klientov vedľa stálych! 

Či si už skúsená alebo začiatočníčka, srdečne ťa čakáme a pomôžeme ti!

Máš otázku? Napíš / Zavolaj!

 

Budeš prihlásiť na také miesto, kde čaká na teba aj pre klientov luxusné prostredie! Pozri sa na obrázky: