Erotická práca vo Švajčiarsku v luxusných privátoch Red Rose v meste Biel a Bern - sme otvorené

Švajčiarská erotická práca pre dekoratívne a náročné dievčatá medzi 18-35 rokov, ktoré hľadajú jedinečnú možnosť: tu môžete skutočne cítiť, že ste prví a vo všetkých prípadoch máme na mysli vaše záujmy! Profesionálný privát Red-Rose v kantóne Bern vám ponúka najlepšie zárobky a podmienky, takže nemáte čo stratiť, vyskúšajte!

Na 100% legálna erotická práca - 4000 CHF týždenný zárobok

V Red-Rose opäť môžete pracovať bez potreby karantény (aj cestovať bez problémne), pretože sme vypracovali perfektné riešenie. Cestu zo Slovenska do Švajčiarska môžeme vyriešiť bez problémov. Musíte žiť so súčasnou situáciou, ale Red-Rose na nové pravidlá okamžite zareaguje a vyrieši ich tak, aby ste mohli naďalej pracovať vo Švajčiarsku!

 #redrose #erotickápráca #švajčiarsko #privát #bernkanton 

Čo by ste mali vedieť o privát, je to, že sa nachádza v náročnom a pokojnom prostredí, nie v štvrti bordeloch, takže klienty, ktorí sem prichádzajú, sú diskrétni, nároční a mimoriadne galantní. Privát bol zariadený tak, aby vyhovoval potrebám dievčat a aj hostí - sú vybavení všetkým.

To znamená, že môžete variť, piecť a prať rovnakým spôsobom, akoby ste boli doma! Na privát je k dispozícii bezplatné WIFI, TV, aby ste sa cítili ešte pohodlnejšie.

Na to, aby ste zarobili peniaze, nemusíte pracovať v preplnenom klube. Myslíme si, že v malom počte môžete pracovať bez stresu, a tak neexistuje ani „dráma na pracovisku“. 2-3 dievčatá pracujú na privát naraz!

Je samozrejme výhodou, ak ovládate jazyk(y), ale nie je problém, ak ani vaša nemčina nie je dokonalá, pretože pri práci vám pomôže recepčná!

Denne na vás čaká až 30-40 hostí, ktorí môžu byť všetci vašimi stálymi hosťami!

10 minút od centra mesta, exkluzívnym vybavením a skúseným marketingovým tímom, ABY STE MALI ČO NAJVIAC KLIENTOV.

Dostanete vlastnú izbu s maximálnym diskrétnosťou a všetky potrebné vecy sú vám k dispozícii.

Majiteľka je maďarského pôvodu a ponúka vám maximálne spravodlivé podmienky.

Kantón Bern je jedným z najväčších a najbohatších. Oblasť s bohatými hosťami, kde je erotická práca úplne legálna, dostanete pracovné povolenie, takže musíte len pracovať a dokonca cestu do Švajčiarska vopred vyplatia. 

Môžete pracovať v jednom z najslávnejších a najkrajších miest Švajčiarska, ktoré je zároveň turistickým a obchodným centrom: salón sa nachádza oproti továrni na hodinky OMEGA, SWATCH, takže najviac klientov je zaručená.

Pracujeme s vysokými cenami, tu 4000 chf týždenný zárobok nie je prázdnym prísľubom!

 Čo vám poskytujeme bezplatne:

  • Internet (WLAN)
  • Uteráky
  • Pracovné vecy
  • Práčka / sušička
  • Internetová reklama
  • Ubytovanie
  • Recepčná, ktorá koordinuje tvoje termíny (v angličtine, nemčine, francúzštine)
  • Malý rodinný tím
  • Pracovné povolenie je ZDARMA!
  • Pomôžeme vám s cestou!

Pri prihlásenie napíš niečo o Tebe, pripoj fotku kde viditeľná tvoja celá postava a 3 selfie bez efektov, tvoje kontakty.