StudioNeu čaká Ťa v Bazileji, kďe obrovský počet stálich klientov máme a krásný privát

Komfortný štvorizbový švajčiarksý privát, kďe privátna sfére zabezpečená s príjemnou atmosférou, rešpektom a porozumením jeden pre druhého - to je všetko čo môžeš očakávať po príchode. Recepčná pomôže vo všetkom, ona rozpráva len po nemecky, pomôže vyriešiť tvoje každodenné malé problémy a ak chceš, dokonca Ti prišije gombík späť na tvoje šaty!

U nás ihneď po príchode môžeš pracovať, netreba čakať na nič, len prihlás sa a ihneď dostaneš termín. Ponúkame skvelú príležitosť so spravodlivými podmienkami a vysokými príjmami.

Uplynulý rok bol rozhodujúci pre všetkých, COVID sa tvrdohlavo zapísal do histórie a mnohým z nás zmenil život. Konečne však existuje ďalšia pracovná príležitosť pre švajčiarskú erotickú prácu.

Nie je to náhoda, Bazilej je jedným z obľúbených miest dievčat!

Pracujeme s úplným diskrétnosťou, takže naša web stránka zo Slovenska je blokované. Pracovná doba je flexibilná a 1-3 týždňové termíny máme podľa dohody, priateľskú a dobrú atmosféru ponúkame. 

Nemáme žiadne konkrétne podmienky, len hľadáme dievčatá ktoré majú priateľskú, milú osobnosť a pekný vzhľad. Ak máš viac ako 18 rokov, ale ešte nemáš 45 rokov, tešíme sa na Teba bez ohľadu na skúsenosti! Znalosť nemčiny alebo cudzieho jazyka je samozrejme výhodou, ale nie požiadavkou. 

  • 100% legálna práca!
  • 100% diskrécia!
  • 100% bezpečnosť!
  • 100% flexibilná pracovná doba, pretože aj my vieme že čas sú peniaze
  • 100% Skutočné informácie, pretože si stojíme za slovom!

Ak ste unavení z toho, že všetky iné ľudia len sľubujú ale nikdy nedostanete to, čo ste očakávali, tu je pracovná príležitosť, na ktorú ste čakali: príďte, vyskúšajte to s nami a nebudete sklamaní!

U nás neegzistuje také, že bez peniaze idete domov. 

10 rokov fungujeme v meste Basilej vo Švajčiarsku a počas tejto doby máme už tisícky štamgastov. Tento počet každým dňom rastie.

Na hocijaké otázky odpovedáme telefonicky.

Keď nemáte profesionálne fotky, tak pošlite amatérske a my tu na miesto spravíme pre reklamy lepšie fotky pre Vás.