Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

2023-08-01
(aktualizované pred 11 mes)
165
zobrazenie

„Privát, extry sú vaše, cestovné vyplatíme“ – teraz môžete zistiť skutočný obsah

„Privát, extry sú vaše, cestovné

Čo znamenajú krátke frázy používané v erotických pracovných inzerátoch?

Ak ste sa už stretli s erotickými pracovnými inzerátmi, určite ste si všimli, že existujú inzerenti, ktorí sa pri písaní textu inzerátu snažia o minimum, a tak sa na detaily danej erotickej práci môžete informovať len telefonicky, no profesionálni majitelia a obchodní manažéri píšu dlhý a zmysluplný reklamný text - aby ste na všetko dostali odpovede vopred – čím urýchlite proces prihlášky a nástupu do zamestnania.

Bez ohľadu na to sú títo inzerenti ponúkajúci erotické práce stále k dispozícii, ak máte nejaké otázky, ale je oveľa jednoduchšie vybrať si tú správnu pracovnú ponuku pre vás, ak poznáte všetky podmienky. Dáme vám k tomu pomôc, na čo si dať pozor a aké sú podmienky, ktoré vám určite uľahčia erotickú prácu v zahraničí aj doma.

Dobrá reklama o sex prácu je zmysluplná a obsahuje všetky relevantné informácie o konkrétnej erotickej práci!

Termíny používané v privátoch

Začneme tým najbežnejším, keďže ide o najobľúbenejšiu lokalitu pre zahraničné aj slovenské erotické práce. Privát je licencovaný byt alebo apartmán v bytovom dome, kde môžete svojich hostí legálne prijať v domácom prostredí a čo je dôležitejšie, diskrétne.

Na tom veľmi záleží, keďže väčšina mužov (hostí) nechce, aby všetci vedeli o ich voľných hodinách, a tak zazvonia v tichej bytovke, kde len vy dvaja viete, čo sa bude diať. Väčšinou – keďže tieto priváty majú maximálne 2-3 izby – nie je na mieste vždy recepčná, skôr je to vhodná voľba pre dievčatá, ktoré vedia pracovať aj samostatne v erotike.

Medzi 18+ pracovnými ponukami nájdete jednoizbové byty, kde ste úplne sami, alebo viacizbové byty, kde môžete prísť s priateľkou alebo s vami bude pracovať niekto iný.

Privát je teda najobľúbenejšou formou vykonávania erotických prác, pretože môže byť domácky – priateľský – dokonca romantický!

Extry sú vaše...

Egzistujú základné erotické služby a sú aj extra služby.

Pre tých, ktorí majú skúsenosti s erotickou alebo eskortnou prácou, netreba zachádzať do detailov, ak ste však ešte začiatočníčka, je vhodné sa pri uchádzaní sa o vybranú pracovnú ponuku opýtať na miestnu „podnikateľskú“ stránku, kde uvádzajú, aké extry sú k dispozícii, koľko stoja a čo je zahrnuté v základnej službe v danom erotickom podniku.

Všade je to iné (čas, cena sa líši) a ak na stránke nenájdete informácie, určite sa pri prihlasovaní spýtajte, čo sa považuje za základné a čo navyše.

Ak extra v inzeráte je vaše, neznamená to, že musíte urobiť všetko, ale vy rozhodujete o tom, čo ponúkate - minimálnu cenu môže určiť obchod - a táto suma je celá vaša. Na tento typ pracovnej ponuky narazíte len s percentuálnym systémom, keďže sa v tomto prípade „nevzdávate“ príplatkov len zo základnej služby...

Cesta platená / predplatená / pomáhame

Táto príležitosť je pre dievčatá vždy k dispozícii, pretože profesionálne súkromné ​​autobusové siete odchádzajú z niekoľkých miest / železničných staníc a zavedú vás až na erotické pracovisko.

Výhodou je, že väčšinou prídete večer/v noci, takže na druhý deň môžete nastúpiť do práce a v autobuse si oddýchnete. Samozrejme, že niekoľkokrát zastaví, ak niekto potrebuje ísť na toaletu, alebo hľadná atď. Dokonca sú aj autobusy s WIFI, takže môžete ľahko stráviť čas.

Keď váš odchod pokročí, majiteľ vám v podstate zaplatí cenu za cestu autobusovej spoločnosti pri vašom príchode, ale tú musíte majiteľovi vrátiť neskôr zo svojho zárobku. Ak zálohu nezložíš, ale niekto ti zaplatí - je to príklad, používa sa to na viacerých miestach pre nové dievčatá - tak nemusíš splácať, ale musíš si doplniť čas svojho vopred dohodnutý termín (zvyčajne 2 týždne).

V prípade autobusu musíte rátať s viac časom, ako keby ste išli lietadlom, no na oplátku je to lacnejšie a môžete si so sebou zobrať viac batožiny, dokonca aj vášho malého psíka, keďže sa všetko pohodlne zmestí. Ak si však na konci dobrého termínu kúpite vrece oblečenia navyše, je to takto oveľa jednoduchšie...

Upratovanie - vy robíte alebo nie?

Tam, kde sa v inzeráte nič nepíše o upratovaní, tam pracujúce dievčatá po sebe väčšinou upratujú.

erotické salóny, kde to berú tak vážne, že strhávajú peniaze tým, ktorí neupratujú. Preto aj toto je otázka, ktorú by ste sa mali určite opýtať majiteľa, aby vás neskôr nečakali žiadne prekvapenia. Je úplne jasné, že nechcete, aby vás hostia prijímali v nenáročných podmienkach, preto si pred sebou aj po sebe vždy urobte poriadok, no ak je pre vás pohodlnejšie venovať sa „veľkému upratovaniu“, oplatí sa hľadať reklama, v ktorej sa spomína čistenie.

V tomto prípade bude pravidelne dochádzať upratovacia služba alebo za poriadok bude zodpovedná domáca a vy sa o to nemusíte starať.

Vlastná izba, diskrétnosť

Je to veľmi dôležitý bod pri hľadaní erotického zamestnania, ak ťažko znášate blízkosť iných dievčat. Ak pracovisko ponúka vlastnú súkromnú miestnosť, znamená to, že pracujete len v jednej miestnosti, zodpovedáte za ňu, môžete si tam nechať pracovné nástroje atď.

Na niektorých miestach je to aj vaša spálňa, ale sú miesta, kde je ubytovanie úplne oddelené, t. j. vaša erotická práca sa nevykonáva v miestnosti, kde spíte a odpočívate.

Tam, kde nie je uvedená možnosť samostatnej izby, je bežnejšie, že momentálne môžete ísť s hosťom do „voľnej“ izby, v takom prípade si zoberiete vlastné veci, ktoré budete potrebovať, a necháte ich. v poriadku. Opýtajte sa inzerenta, kde budete spať/ubytovať, pretože v ojedinelých prípadoch sa stane aj to, že zdieľate izbu s cudzím dievčaťom, kde je jedna posteľ pre vás dvoch.

Prémiové reklamy...

Reklama je najdôležitejšia vec, ak si chcete zarobiť peniaze erotickou prácou v ktorejkoľvek krajine, aj keď pracujete v Laufhause. Vaša reklama môže byť aj diskrétna, zakryje tetovania a tváre, no len tak vás vaši budúci hostia nájdu. Najlepšie sa dá zarábať tam, kde sú inzerovaní nielen zamestnanci jednotlivo, ale aj samotný erotický podnik, a to na všetkých možných platformách.

V zahraničí môžete inzerovať oveľa voľnejšie, billboardy, TV, noviny, čo znamená, že PRÉMIOVÁ INZERCIA sa dá očakávať aspoň s vlastnou reklamou (setcard) na TOP 2-3 erotických stránkach. V každom prípade sa opýtajte, či budete mať 1 vlastný inzerát a na akých weboch? Z toho hneď vidíte, spoznáte, že je to dobré miesto.

Povolenie zaplatená / príplatok?

Pracovné povolenie je v niektorých krajinách a dokonca aj v provinciách/kantónoch (Švajčiarsko) bezplatné, no sú miesta, kde musíte zaplatiť daň sami.

V Rakúsku k tomu patrí aj potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti. Pri prihlášky je preto dôležité ujasniť si, čo môžete očakávať, ak to v inzeráte nenájdete presnejšie. Legálne pracovné povolenie je nevyhnutné na legálnych erotických pracoviskách, ale majte na pamäti, že vás to chráni! Vo väčšine miest vaše nájomné zahŕňa vaše registračné náklady a dane, ale sú miesta, kde si po odpracovaných dňoch pýtajú určitú menšiu sumu za deň.

Panikové tlačidlo / kamera / bezpečnostná služba

Nie je potrebné sa obávať, tlačidlo paniky tam nie je, pretože práca, o ktorú sa uchádzate, je v takej zlej oblasti, jednoducho existujú regióny, kde sú opatrenia na ochranu osôb pracujúcich v sex-biznise povinné. V týchto miestach tak musel majiteľ inštalovať systém panikových tlačidiel zabudovaných v stene. Kamera, ktorá monitoruje vchod, vám dáva veľkú výhodu, keďže priamo tam sa môžete rozhodnúť, koho dnu pustíte a koho nie. Mnoho miest už má kameru na vonkajšej strane dverí vedľa zvončeka, takže sa môžete rozhodnúť, koho pustíte dnu!

Percentuálne odovzdanie

Môže to byť 60:40% alebo 50:50%, alebo individuálne!

Na percentné odovzdanie je bežné, že ich splácate na základe hrubého príjmu. Majiteľ vyberá, čo je v tom zahrnuté, takže toto je tiež príbeh, na ktorý sa musíte opýtať, pretože sú miesta, kde musíte platiť navyše, ale na väčšine miest je to oddelené a úplne vaše. Či je upratovanie, daň, ubytovanie zahrnuté v cene alebo sa platí samostatne, je dôležitou otázkou už v čase prihlášky.

V zásade platí zlaté pravidlo, že pri 50% odovzdanie nemôžete mať žiadne ďalšie výdavky (aspoň vo Švajčiarsku), zatiaľ čo pri 40% si od vás majiteľ môže pýtať menšiu sumu(y) na dane a upratovanie.

Ďalšou základnou informáciou, ktorú si málokto uvedomuje, je, že odovzdanie nie je dar, nie je trestným činom a nie je nezákonné.

Z tejto sumy môže prevádzkovateľ daného erotického podniku zaplatiť energie, prenájom nehnuteľnosti, vaše inzeráty + vlastné inzeráty podniku, pracovné a hygienické potreby, recepčnú, ktorá za vás vybavuje telefón a hostí, dokonca aj cestovné a väčšinu podstatná je daň, pracovné povolenie a všetky ostatné výdavky, ktoré sú potrebné z dôvodu prevádzky erotického obchodu (áno, je tam napríklad účtovník).

Pevný nájom alebo poplatok za prenájom (miete)

Za miesta s fixným nájmom platíte denný alebo týždenný nájom (Miete), chápte to ako keby ste platili podnájom. Tu je jedno, koľko máte hostí, koľko a aké extra služby robíte, platíte len sumu, ktorá je uvedená v nájomnej zmluve. Na druhej strane si telefón vybavujete sami, môžete požiadať o pomoc vybaviť inzeráty, ale náklady sú zvyčajne vaše. Zodpovedáte za všetky ostatné výdavky, ako sú dane, nástroje a reklamy.

"Zarobte 5000 CHF za jeden týždeň"

Nie, to neznamená, že 5 000 frankov vám bude odovzdaných hneď po uplynutí 1-týždňovej lehoty.

Tieto čísla napríklad vo švajčiarskych erotických pracovných inzerátoch vždy ukazujú priemer, takže ak do toho dáte všetko, môžete toľko zarobiť. Záleží na fotky, záleží na vašej obsluhe, vašom prístupe a ako láskavo a ľahko sa dokážete naladiť na svojho hosťa.

Správne oblečenie, obuv, doplnky, mejkap a usmievavá osobnosť vám túto sumu bez problémov prinesú domov, ak však nie je čo ukázať, zarobíte len zlomok a negatívne fórum môžu napísať aj hostia príspevok o zážitku, ktorý nielenže určí vaše budúce stretnutia, ale tiež zníži kvalitu miesta - takže majiteľ si nemusí byť istý, že vám dá termin nabudúce.

Potrebné vecy k prácu zabezpečené

Obsahuje takmer všetko, čo počas svojho prácu budete užívať. Či už ide o erotické štúdio alebo privát či salón, čistiace prostriedky, toaletný papier, posteľná bielizeň, kuchynské náčinie atď. budete mať po ruke, nemusíte so sebou do autobusu nič nosiť. V podstate môžete svoju izbu/byt prebrať tak, že vám budú stačiť len vlastné veci. Do tejto kategórie patria samozrejme veci, ktoré používate so svojím hosťom, ako sú čisté uteráky, papierové utierky a ďalšie doplnky v izbe.

Profesionálne fotografovanie zabezpečené

Keďže už vieme, že vaše zárobky závisia od vašich fotografií, je aj v záujme vedenia, aby ste hosťom predstavili svoju najlepšiu formu. Prvý dojem je najdôležitejší a odborný reklamný text nestačí. Preto mnohé miesta poskytujú fotografa, s ktorým má erotický biznis partnerský vzťah, takže vždy, keď príde nová slečna, príde na adresu a spraví vám pár čerstvých, profesionálne nastavených fotiek, ktoré samozrejme trochu vyretušuje. To je pre vás výhodné, pretože o tieto fotografie si neskôr môžete rozšíriť svoje portfólio.

Na záver, ak si niečím nie ste istí, nečakajte, kým budete stáť pri dverách, pokojne sa na všetko spýtajte inzerentov!

Najnovšie uchádzači

INZERÁTY ODPORÚČANÉ PRÁCE
Inzeráty ODPORÚČANÉ PRÁCE nájdete exkluzívne na inzertných stránkach Red-Life, pravidelne aktualizované pracovné ponuky s výbornými podmienkami, kde nemôže dôjsť k prekvapeniu! Naši overení a odporúčaní inzerenti tu inzerujú už dlhé roky s rovnakými podmienkami a kontaktnými údajmi, myslíme si, že sú maximálne spoľahliví vo všetkých oblastiach.

Pascha Salzburg :: Znovuotvorenie od
+43 676
Ukáž mi!
Luxusný salón ELITE vo Švajčiarsku
+41 78 6
Ukáž mi!
Rodinné priváty v 3 švajčiarskych
+41 79 1
Ukáž mi!
Zabehnutý privát bez konkurencie v
+49 176
Ukáž mi!
Club Casanova XL je otvorené
+49 171
Ukáž mi!
Už nemusíte cestovať ďaleko, aby
+43 67 7
Ukáž mi!
Maximus Business Group ponúka erotickú
+43 660
Ukáž mi!
Jednoduché a rýchle zarábanie peňazí
+41 76 5
Ukáž mi!
Pracujte v jednom zo 6
+49 151
Ukáž mi!
Výnimočná erotická pracovná príležitosť v
+41 78 7
Ukáž mi!

Toto sa deje na fóre

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
2 286 +9%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 5297 krát!

5 533 +8%

krát klikli na našu stránku a 42827 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

27 193 +24%

krát klikli na našu stránku a 224627 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 81094 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 973 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 81 093 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!