Viaceré možnosti v oblasti erotike pod jedným vedením, vy rozhodnete, v ktorom podniku chcete zarobiť peniaze

V.I.P. Massage Frankfurt čaká na všetky dievčatá z krajín EÚ, ktoré sú milé, motivované a predovšetkým chcú zarobiť veľa peňazí stabilným a spravodlivým zamestnaním!

Máte možnosť pracovať v erotike v Nemecku - masážna práca bez sexu - alebo pracovať v FKK klube!

Pre obidve možnosti platí to, že od vedenia získate úplnú podporu, pomôžu so všetkým a v prípade masážnych prác ponúkajú aj školenie, takže môžu prihlásiť aj začiatočníčky.

Naše masážne štúdio vo Frankfurte funguje už viac ako 10 rokov a je jedným z najluxusnejších erotických masážnych štúdií v regióne.

Okrem toho sme v našej lokalite Offenbach / Kaiserlei / Frankfurt na úplne centrálnom mieste, takže sa k nám hostia môžu ľahko dostať zo všetkých smerov. Dokazuje to aj počet našich stálych hostí, ktorí sa už teraz veľmi tešia na príchod nových dievčat!

Takže ... prečo nezarobiť veľa peňazí s trochou erotiky? Nemáte čo stratiť!

Ste vášniví pre mužov, viete trošku niečo o erotické masáže ako telo na telo, nuru a thajské masáže alebo ste otvorení ich naučenie?

  • Ak je odpoveď pravdivá, prihláste sa teraz! Nechajte sa rozmaznávať luxusným životom!

Vy rozhodujete o pracovnej dobe a o tom, čo robíte a čo nie... nič nie je povinné!

Krásne zariadené pracovné miestnosti a exkluzívne prostredie na vás čakajú, aby ste vedeli čo najpohodlnejšie sústrediť na svoju prácu a zarobiť si peniaze. V každej z našich možností môžete očakávať flexibilnú pracovnú dobu, rodinný tím a skvelý zárobok. 80% našich hostí je stálych hostí, takže taký deň, keď nezarobíte nič, určite nebude!

Pracujeme s percentuálnym odovzdaním v masážnom štúdiu, takže môžete zarobiť peniaze bez rizika, netreba platiť fix nájom!

Denná výplata + Prémiové reklamy platí majiteľ

V klube FKK platíte denne nájomné, ďalšie informácie získate na jednom z uvedených kontaktných údajov!

Čo ešte ponúkame:

  • vo všetkých našich erotických podnikoch sme vždy v kontakte, takže nikdy nezostanete osamote, čokoľvek potrebujete, pomôžeme vám ihneď
  • vedenie pomáha pri získaní pracovného povolenia
  • milý a spoľahlivý tím
  • 100% diskrétnosť ohľadne vašich dát a obrázkov
  • upratovačka tu pracuje, teda Vy nemusíte upratovať
  • WIFI zadarmo
  • otvorené denne od 12.00 do polnoci

Prihláste sa / opýtajte sa ešte dnes telefonicky, na Whatsapp alebo e-mailom alebo pomocou prihlasovacieho formulára tu!

Fotky o podniky: