Vo švajčiarskych luxusných privátoch čakajú práve na Teba

Priniesli sme pre Teba osobitnú ponuku - Erotická práca vo Švajčiarsku

Red-Life Vám dnes predstaví nádherné byty Swiss-Beauties! Priatel'ské pracovné prostredie a maximálna diskrécia sú zaručené! Pracuj za korektné podmienky v nádhernom prostredí za vysoké zárobky!

V privátoch je percentuálny systém (50%-50%)  - Žiadne iné výdavky nemáš! Prostriedky potrebné k práci, inzeráty a všetko ostatné platí šéfstvo!

Dĺžka rezervovaných termínov je najmenej 1 týždeň!

 

1., Luzern (Littau) - 5 izbový - moderný luxusný privát s luxusným zariadením, ktorý je zabehnutý, je v prevádzke už 10 rokov vo Švajčiarsku

☞ Môžeš veriť svojim očiam - jedná sa skutočne o luxusné privátne štúdiá!

Vďaka 10 ročnej minulosti Ťa čaká garantovaný zárobok! 100% diskrécia – Tvoje inzeráty nie sú dostupné zo Slovenska. Profesionálne portfólio potrebné k práci ti môžeme vyhotoviť. Všetko je dané, aby si mala vysoký zárobok! Ovládanie nemeckého jazyka je podmienkou! Všetkých 5 izieb je čistých, vybavených sprchou a dobre udržiavaných. WIFI máš zabezpečené všade! Príď so svojou priatel'kou a pracujte spolu bez konkurencie za najvyššie ceny!

 

2., Zürich (Dübendorf) - 8 izbový zabehnutý byt s exkluzívnym zariadením, ktorý je v prevádzke už 20 rokov ⇓

Do švajčiarskeho, 8 izbového privátneho bytu, ktorý výborne funguje už 20 rokov čakajú dievčatá a ženy od 18 rokov, ktoré sú náročné na seba aj na svoje okolie. Skvelé zárobky! Byty sú úplne moderné, vybavené. Tu nie sú nulové dni. Priatel'ské, rodinné prostredie-Každý večer korektné vysporiadanie. Na fotkách môžeš vidieť, akú kvalitu má obchod. Aj hostia budú rovnako 'galantní' ...

3., Aargau 

Netreba, aby si mala postavu supermodelky, ale musíš byť náročná na seba aj na svoje okolie! Šanca je daná pre každú, ak si plnoletá a chceš pracovať! Môžeš si rezervovať termín iba na týždeň, ale môžeš zostať aj dlhšie, o tom rozhoduješ sama. Určite tu budeš zarábať. Vyskúšaj to, určite sa nesklameš! Ovládanie cudzieho jazyka je podmienkou.

4., Oftringen - 5 izbový byt s 15 ročnou minulosťou a množstvom stálych klientov ⇓

Náročný a moderne zariadený 5 izbový privát s 15 ročnou minulosťou, s množstvom stálych klientov, kde Ťa čaká garantovaný zárobok! 100% diskrécia – Tvoje inzeráty nie sú dostupné zo Slovenska. Každá izba je čistá a dobre vybavená. WIFI máš všade zabezpečené!

Pre náročné dievčatá, ktoré vedia, čo chcú!

✈ Vycestovanie autobusom, alebo lietadlom! Vyskúšaj prácu bez stresu, že sa o nič nemusíš starať! Byty a Tvoje inzeráty zabezpečuje a platí šéfstvo, na internete aj v časopisoch! Čo môže byť lepšie, než pracovať v takomto čarovnom prostredí?

Využi okamžite túto príležitosť a kontaktuj nás telefonicky, e-mailom, cez SMS, Viber alebo pomocou WhatsApp!

Zavolaj - Opýtaj sa - Prihlás sa!

Christine
 E-mail: [email protected]
✆ Telefónne číslo: +41 77 424 10 70