V meste Basel na švajčiarskom trojmedzí ponúkame 2 výborné možnosti na erotickú prácu

Do mesta na švajčiarsko-nemecko-francúzskej trojmedzí hl'adáme pekné dievčatá medzi 18-40 rokov (nie je podmienkou, aby si bola štíhla), s dobrým servisom do 2 ozaj luxusných podnikov vo Švajčiarsku.

Profituj z klientely, ktorá prichádza z 3 štátov na jednom mieste - k nám každodenne prichádzajú hostia - švajčiari, nemci, francúzi. Našou prednosťou je široká klientela, zariadenie na luxus úrovni a extra dobré podmienky. 

Nevynechaj najlepšiu možnosť svojho života, čítaj ďalej a prihlás sa!

Môžeš si vybrať z 2 našich výborných podnikov - aby si mohla ukázať, čo všekto dokážeš a u nás NIE JE SUMA NA ODOVZDANIE! 

V oboch podnikoch je iba denné vstupné 100 CHF a všetky príjmy sú iba Tvoje. 

Vstupné zahrňuje ponuku švédskeho stola, takže celý zárobok sú  Tvoje čisté príjmy, nemáš výdavky. Nie si povinná ponúkať extra služby, ale ak si ochotná robiť extra,sú to Tvoje čisté peniaze.  

NEUENHOF: 

Švajčiarske vedenie - otvorené už 20 rokov - profesionálne inzeráty a zariadenie na maximálne luxusnej úrovni čaká práve Teba! Ako aj  na fotkách môžeš vidieť, je to jedno z najexkluzívnejších miest vo Švajčiarsku, kde môžeš pracovať! Sauna, jakuzzi, kvalitné jedlá a nápoje počas celého dňa, vynikajúci tím a prvotriedne pracovné podmienky. 

Šanca Tvojho života, pridaj sa k tímu Elite Babes
Šanca Tvojho života, pridaj sa k tímu Elite Babes
Šanca Tvojho života, pridaj sa k tímu Elite Babes
Šanca Tvojho života, pridaj sa k tímu Elite Babes
Šanca Tvojho života, pridaj sa k tímu Elite Babes
Šanca Tvojho života, pridaj sa k tímu Elite Babes

BASEL: 

Podnik sme otvorili pred dlhými rokmi, čakajú Ťa tu také isté podmienky a luxus, ako v NEUENHOF. Dobrá nálada je garantovaná, ako aj výborné zárobky. Naše ceny sú vysoké, máme stálu klientelu. Vyskúšaj to, určite sem budeš pravidelne prichádzať. 

Základy cudzieho jazyka sú nevyhnutné,  s klientmi musíš nejako komunikovať, predsa tu trávia celý deň, obl'úbené dievčatá navštevujú 5-6 krát týždenne. Takže je potrebné, aby si s nimi mohla komunikovať anglicky, alebo nemecky, aspoň na minimálnej úrovni, aby Ti rozumeli.

Priemerné zárobky týždenne nad 2000 CHF, a nebudeš mať žiadne výdavky! 

Vycestovanie - máme súkromnú autobusovú linku, na ktorú Ti poskytneme zálohu, alebo môžeš pricestovať lietadlom, vlakom do miest Basel, Zurich, kde Ťa budeme čakať.  

Pracovné povolenie dostaneš v každom prípade zdarma hoci na celý rok.  

MINIMÁLNY TERMÍN JE 1 TÝŽDEŇ! 

Nakol'ko máme profesionálne inzeráty a sme v prevádzke už viac, než 20 rokov, máme denne viac, ako 50-100 hostí. Jakuzzi, sauna a ostatné wellnes služby, ako aj švédske stoly gratis zaručujú, že naši klienti tu trávia celý deň, a na dievčatá minú slušné peniaze. 

Priadj sa k nám, u nás nie sú nedorozumenia a skryté výdavky. Horeuvedené pracovné podmienky garantujeme! 

Kontaktuj Ellu (nemecky, anglicky, francúzsky, rumunsky, maďarsky) telefonicky, cez Viber, alebo e-mailom!