Hľadáme partneri na výmenu bannerov a odkazov, blog PR články na SEO (optimalizácia pre vyhľadávače)

Reklamné stránky Red-Life sú k dispozícii na 12 domain a 8 jazykoch od 2014 v Maďarsku, na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Rumunsku, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Anglicku a Španielsku, ale máme aj medzinárodnú stránku pre práce v erotike. Hľadáme partnerov, ktorí podobne ako my majú náročnú, kvalitnú a navštevovanú erotickú webovú stránku a majú zaujem o výmenu bannerov, textové linky, PR články.

Všetky naše domény majú vysoké hodnoty DA a PA, nízke 1% „skóre spamu“ a sú staršie ako 3 roky (dokonca aj 10 rokov staré domény).

Výmena banneru / odkazu / PR článku:

  1. Banner alebo text link na hľavnú a všetky podstránky: na všetkých našich reklamných stránkach (12 domén v 8 jazykoch) na hlavnej stránke v dolnej časti každej podstránky v paneli „Partneri“ nad footer (tiež sa zobrazuje na mobilných zariadeniach, tabletoch a počítačoch) fix zobrazenie bannera vo veľkosti 220 x 100 px na hlavnú a všetky podstránky! Pre stránky, ktoré náš banner, link takisto pridajú na hľavnú stránku - možnosť aj platené bannery bez výmeni.
  2. Banner alebo text link len na podstránku Partneri: Pre také partnerské stránky, ktoré pridajú náš banner, link len na podstránku linky alebo partneri.
  3. PR článok v populárnom erotickom blogu, neobmedzený počet znakov a možnosťou 1 odkazu a spravíme profesionálnú profilovú fotku a náročne napísaný text články. Možnosť na výmenu alebo objednávku.
Vyberte si banner (keď potrebné spravíme aj v inom rozmere) a pridajte na váš web potom dajte nám vedieť na [email protected] a pridáme takisto aj my váš banner.

Na všetky Red-Life stránky (12) spolu denne máme 3000+ zaujemkyne, ktoré hľadajú alebo ponúkajú erotickú a escort prácu, z ktorej 90% príde z google alebo sú registrované užívatelia, ktoré po prihlásenie používajú naše stránky, teda máme maximálne relevantné návštevníkov. Zatiaľ 116112 krát vyplnili prihlášky naše erotickú prácu hľadajúce užívateľia, z ktorej 70% je po maďarsky, po slovensky, po česky, po poľsky, alebo po rumunsky rozprávajúce a 30% po anglicky alebo nemecky rozprávajúce osoby. Momentálne máme 78003 registrovaných užívateľov, ktoré mesačne o 1000+ užívateľov rastú. Spolu máme 60456 erotické pracovné ponuky na naše všetky Red-Life stránky a zatiaľ 665521 krát kontaktovali naše zaujemkyne s inzerentamy. Momentálne 156364 prihlásených máme na sledovanie inzerátov a na hromadné emaily pre ktoré denne posielame 3000+ email (notifikácie, sledované inzeráty, privátné správy, prihlášky, newslettery, atd)

Naše bannery a html kódyPartneri: