Milé prácu hľadajúce, 

Dostali sme nespočetné sťažnosti týkajúce sa inzeráty, ktoré nemajú kontakty, sú falošné, alebo mali nepravdivé informácie. Každú novú registráciu a pridané inzeráty kontrolujeme a snažíme sa filtrovať inzerentov a inzeráty, ktoré sú falošné. Podľa našich skúseností môžeme kontrolovať a overiť nepravdivé inzeráty len vtedy, keď inzerenti platia (dobíjajú kredity) na naše stránky, vyplnia fakturačné údaje, zadajú kontakty a všetky potrebné vecy k tomu. 


Naším cieľom je ponúknuť spol'ahlivé - kontrolované - kvalitné pracovné ponuky, a práve preto označíme každého inzerenta a inzerátu s overovacím symbolom. Tie symboli sa zobrazujú všade na stránku v každom inzeráte.


Milý inzerent,

Keď chceš byť overeným inzerentom, tak najprv musíš dobíjať kredit na stránku čo môžeš používať na všetky jazykové mutácie RED-LIFE stránky (HU, SK, CZ, PL, DE, ENG, RO) na zvýraznenie inzerátov, na objednanie bannerov, či na zobrazenie skrytej prihlášky.

 

Neoverený inzerent:

Dovtedy nedobíjal kredit, nezvýraznil inzerát, teda nevedeli sme overiť. Má publikované len zadarmo pridané inzeráty a nemá vyplnené fakturačné údaje, ani kontakty. 

 Overený inzerent:

Už dobíjal kredit a zvýraznil inzerát, teda vedeli sme overiť. Fakturačné a kontaktné údaje vyplnil. 

 Overený a odporúčaný inzerent:

Už dobíjal kredit a viackrát zvýraznil inzerát + objednal odporúčanú prácu inzerát, teda vedeli sme overiť. Fakturačné a kontaktné údaje takisto vyplnil. Pri objednaní inzerát odporúčané práce vždy rozprávame s inzerentom podrobne a požiadame všetky údaje o jeho podnikanie. 


Myslíme si, že inzerujúci, ktorý podáva PLATENÝ inzerát, ponúka náročnú prácu s korektnými podmienkami a buduje serióznu firmu, kým na inzeráty podávané zdarma to nemusí platiť!