Bez konkurencie, najvyššie zárobky a iba 40% na odovzdanie vo Švajčiarsku!

Prihlás sa k nám už teraz, aby si zarobila v profesionálnom tíme s pomocou majiteľky v Štúdiu City Zofingen 4-5000 CHF týždenne! Veľmi vysoký štandard aj vysoké zárobky s erotickou prácou vo Švajčiarsku, pre TOP dievčatá, TS-ky, domina a fetiš dámy a aj pre mladých chlapcov.

 extra je tvoja // pomoc vo vycestovaní // prémium inzercie // denná výplata 

ŠTÚDIO CITY Zofingen je zabehnuté a veľmi známe erotické štúdio vo Švajčiarskom meste Zofingen, pre dievčatá, ktoré vedia, čo chcú a chcú využiť najlepšie príležitosti. Aj doteraz sme mali veľkú klientelu, ale v posledných mesiacoch viac z konkurencií erotických podnikov, sa museli zavrieť dvere, takže naša klientela neustále rastie a láma rekordy. 

Využi túto výnimočnú príležitosť a prihlás sa ihneď na švajčiarsku legálnu erotickú prácu!

Švajčiarska majiteľka má desiatky rokov skúseností s erotickými podnikmi, čo zaručuje veľmi vysoký zárobok. Ona presne vie, že čo potrebuješ pre úspešnú kariéru:

  • dostaneš profesionálne inzercie na najväčších inzertných stránkach a v novinách
  • na webovej stránke štúdia, klienti môžu pred príchodom rezervovať termín k tebe
  • ak nemáš fotky na prácu, majiteľka ti pomôže v tom, lebo to je kľúč k stabilnému zárobku

Samozrejme je to 100%-ná legálna erotická práca, aj pracovné povolenie ti vybavia zadarmo! V erotickom štúdiu NIČ nie je POVINNÉ, ty sama rozhodneš aké erotické služby ponúkaš alebo nie.

Týždenný zárobok 5000 CHF so základnými službami, a extra je 100%-ne tvoja!

Naše očakávania: milá, normálne správanie // minimálne 18 rokov // miluj svoju prácu tak, aby to zostala zážitkom aj pre klientom!

Hľadáme štíhle, náročné a štýlové dievčatá, pre ktoré poskytujeme všetky podmienky na to, aby čo najviac zarobili so Švajčiarskou erotickou prácou! Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka je povinná, pretože majiteľka nehovorí po slovensky.

Garantované vysoké zárobky, denná výplata, 40% na odovzdanie!

Tu môžeš bez stresu zarobiť peňiaze, lebo neriskuješ nič! Majiteľka zabezpečí pracovné materiály, inzercie, a pracovné povolenie!

Je zabezpečená: vlastná izba zadarmo,  je vybavená so všetkým čo budeš potrebovať: WIFI, práčka, sušička, kuchyňa. V okolí nájdeš najpotrebnejšie obchody, pretože štúdio sa nachádza v blízkosti centra mesta. Čokoľvek chceš kúpiť, je to len pár minút chôdze!

S vašou priháškou zachádzame diskrétne a radi zodpovieme na všetky tvoje otázky! Opýtaj si // napíš:

Nové fotky o podnik :