Často kladené otázky na najpopulárnejšiu stránku erotických prác na Slovensku

Neúspešné platby s kartou: Od 1. Januára sme boli povinní integrovať novú verziu 3D Secure 2.0 podľa požiadaviek EÚ na silné overenie zákazníka (SCA - Strong Customer Authentication), informácie tu! Doteraz ste dostali heslo na overenie transakcie prostredníctvom SMS, tento systém bol vylepšený na vyššiu úroveň kvôli ochrane zákazníkov (transakciu môžete povoliť aj v aplikácii svojej banky alebo pomocou svojho Face ID, odtlačku prsta atď.)
Každá krajina rozhodne inak, kedy budú integrovať nový systém SCA, a viaceré banky ešte neintegrovali. Preto, ak po stlačení tlačidla PLATBA na našom webe dostanete chybové hlásenie, že „vaša banka ešte nemá integrovaný SCA“, tak žiaľ momentálne ešte nemôžete platiť s vašou kartou u nás. Ked v inom websop-e funguje vaša karta, tak tak takisto ešte nemajú integorvanú SCA, ako u vašej banke, teda tam môžete ešte platit. Toto je bohužiaľ byrokratický nezmysel, ktorý sa dotýka všetkých internetových obchodov a spoločností v EÚ! V prípade neúspešnej platby môžete vašu banku upozorniť, že svoju kartu nemôžete použiť z dôvodu SCA.
Vyžiadanie kontaktov z profilu používateľa
V každom pracovnom ponuku (v inzeráte) sa nachádza úplne hore kontaktná sekcia, kďe môžete vidieť aj profil inzerenta (používateľa). Kliknite na zobraziť používateľa, potom môžete vyžiadať kontakty (telefónne číslo, e-mail, web), keď zadal, alebo povolil zobrazenie kontaktov. Profil používateľa sa nachádza ešte aj vo fóre a v súkromnej správe kliknutím na jeho meno.
⚠️ Cena vyžiadanie kontaktov je 3 kredity a len registrované užívatelia môžo používať túto funkciu. Po kliknutí na VYŽIADANIE budeme odpočítať 3 kredity od Teba a ihneď zobrazujeme pre Teba kontakty (čo budeš vidieť aj neskôr).
Po prihlásení do tvojho profilu a kliknutím na editovanie môžeš zadať kontakty a aj nastaviť, či povoluješ zobrazenie kontakty alebo nie na tvojom profilu len pre registrované užívatelia.


Vyžiadanie kontaktov u zadarmo pridané inzeráty (pracovné ponuky)
Pri zadarmo pridané inzeráty nezobrazujeme kontakty pre dievčatá (tel, email, web) ale zabezpečujeme prihláškový formulár, čo po vyplnenie ihneď pošleme cez e-mail pre inzerenta (tvoje zadané kontakty a fotky budú v e-maily). Pri zadarmo pridané inzeráty zabezpečujeme 1 kontaktovanie zadarmo cez prihláškový formulár, teda tvoje kontakty budú zobrazené v emaily len v prípade, keď inzerát ešte nevyčerpal 1 predplatné kontaktovanie. Inzerent má teda možnosť vyskúšať stránku (môže pridať max 3 inzeráty) a po zvýraznení inzerátu už jeho (jej) kontakty zobrazujeme v kontaktnom sekcii a prihlášky posielame s kontaktmi.

Dievčatá, ktoré hľadajú erotickú prácu môžu vyžiadať kontakty aj pri zadarmo pridané inzeráty (telefónne číslo, e-mail, web) len za 3 kredity. Potrebuješ k tomu registráciu na stránku a dobíjanie kreditu.

⚠️ Kontakty môžete vyžiadať len pri inzeráty, kde sú zadané. Ak nie sú zadané kontakty, upozorníme vás v kontaktnom sekcii! Každý kontakt kontrolujeme z hľadiska našich možností, takže si môžete byť istí, že získate skutočné, funkčné kontakty. Pozor, zadarmo pridané inzeráty nie sú kontrolované inzerenti!

Prihláška, kontaktovanie s inzerentom
Kontaktovanie znamená vyplnenie prihlášku a zobrazenie kontaktov pomocou tlačidlo „zobraziť“. Kontakty sa nachádzajú v inzerátoch a v každom profilu našich užívateľov.

Keď pracovná ponuka už nemá predplatné kontaktovanie, tak zabezpečujeme prihláškový formulár zadarmo, čo dostane inzerent e-mailom (bez kontakty zaujemkyne). V inzerátoch môžeš vyžiadať telefónne číslo na inzerenta veľmi jednoducho, kliknutím na VYŽIADÁM.

S registráciou / po prihlásení získaš prístup k užitočným funkciám: používanie fóra, súkromné správy, obľúbené položky, sledovanie inzerátu, rýchle automatické prihlásenie, vyžiadanie kontakty u zadarmo pridané inzeráty, tajné ponuky, pridanie inzerátu, zobrazenie prihláškov a veľa iné...

Ak inzerent už nemá viditeľné prihlásky, poskytneme bezplatnú prihásku, ale nebudeme posielať pre inzerenta Tvoje kontaktné údaje v e-maile, iba Tvoje meno, Tvoju správu a Tvoje fotky bude dostať! Nasledujúci deň inzerentovi opäť posieláme e-mail o prihláške,že má nový kontakt a aby sa s ním kontaktoval. Po prihlásení si môže inzerent zobraziť prihlášky, kde má kontaktné údaje na 120 dní, iba s jedným kliknutím (1 prihláška = 5 kredit). Kliknutím na telefónne číslo ihneď môže volať, alebo kliknutím na SMS ihned môže napísať SMS alebo zadarmo iMessage. Kliknutím na Viber alebo WhatsApp ihneď môže napísať správu.

Po prihlásení buďte vždy veľmi opatrní! Vždy kontrolujte inzerenta (overené inzerenti / neoverené inzerenti / overené a odporúčané inzerenti) a potom sa rozhodnite, ktoré obrázky budeš pripojiť. Pre neoverené inzerenti nikdy neposielajte nahé fotky, alebo fotky kde je vidno tvár!OVERENÉ A NEOVERENÉ INZERÁTY, INZERENTI
Dostali sme veľa sťažností na inzeráty bez kontaktu, neexistujúce a nepravdivé inzeráty.
Skontrolujeme každého novo registrovaného inzerenta a novo zverejnené inzeráty, snažíme sa všimnúť, skontrolovať problematické inzerenti, pokiaľ je to možné.
Myslíme si, že inzerujúci, ktorý podáva PLATENÝ inzerát, ponúka náročnú prácu s korektnými podmienkami a buduje serióznu firmu, kým inzeráty podávané zdarma to nemusí platiť!

Overené inzerenti = Už dobíjal kredit a zvýraznil inzerát, teda vedeli sme overiť, inzerenti keď zaplatia s prevodom, SMS alebo platobnou kartou musia vyplniť svoje fakturačné a kontaktné údaje.
Naším cieľom je ponúknuť spoľahlivé - kontrolované - kvalitné pracovné ponuky, a práve preto označíme každého inzerenta a inzerátu s overovacím symbolom.

Neoverené inzerenti:

Zatiaľ ešte nedobíjali kredit, nezvýraznili inzerát, teda nevedeli sme overiť.

Overené inzerenti:

Už dobíjal kredit a zvýraznil inzerát, teda vedeli sme overiť!

Overené a odporúčané inzerenti:

Navyše dobíjanie kreditu a zvýraznenie inzerátu máme pravidelný kontaktovanie, vieme aj fakturačné - firemné - obchodné informácie!REGISTRÁCIA, PRIHLÁSENIE, SVOJ PROFIL
- Nové registrácie okamžite skontrolujeme! Používatelov s neexistujúcím e-mailom alebo neaktívné, nepravdivé, okamžite budú vymazané s celým obsahom. Tvoj profil a kredit môžeš používať na všetky jazykové mutácie RED-LIFE stránky (HU, SK, CZ, PL, DE, ENG, RO). Aby si mohla používať všetky funkcie, vždy sa prihlás! Po prihlásení, v profilu môžete zmeniť svoje heslo, kliknutím na EDITOVAŤ PROFIL. Keď nevieš tvoje heslo alebo si zabudol, klikni na ZABUDNUTÉ HESLO!

- Po vstupe máš prístup k diskrétnemu posielaniu správ, podaniu inzerátov, a k iným užitočným funkciám. Nastav si tvoje zobrazené meno, štáty, kďe hľadáš alebo ponúkaš prácu. Keď pridáš tvoje tel. číslo, môžeš od nás dostať zadarmo SMS notifikácie, pre Teba dôležité informácie.

- Ako môžem odstrániť svoj profil? V tomto prípade pošlite email na [email protected] o registrovanom e-mailovom adrese. Vysvetlite, prečo sa chcete odstrániť svoj profil z našej stránky, aby sme sa mohli zlepšiť naše stránky!

- Prečo bol môj profil zrušený? Viacnásobné alebo duplikované profily a k tomu súvisiace inzeráty nie sú povolené! Nezaregistrujte sa a nepoužívajte viac profilov na odosielanie inzerátov! Naším cieľom je, aby všetci mali iba jeden skutočný používatelský profil!POSIELANIE SPRÁV (dostupnosť sa automaticky filtruje)
- Je ZAKÁZANÉ odosielať kontaktné informácie v správe (e-mail, web, telefónne číslo, meno facebooku)! Môžeš sa opýtať informácie, ponuky alebo hocijaké otázky, ale prihlásiť sa môžeš len cez prihláškový formulár, alebo cez zadané kontakty v inzerátoch.

Denne môžeš poslať max 5 správ! O správe, pošleme informačný e-mail pre príjemcu.

- Hľadám kamarádku a v podobných správach je zakázané posielať kontaktné informácie (e-mail, web, telefónne číslo, meno facebooku), to už by znamenalo pre našu inzertnú stránku, že je to už sprostredkovanie alebo kupliarstvo.
- Tieto obmedzenia sú zavedení pre Vás, pretože takmer všetky správy mali podvádzanie alebo nábor, nebolo možné filtrovať skutočné osoby, ktoré haľdajú kamarádku.E-mail / SMS a ostatné oznámenie
- Ak sa zaregistrujete, súhlasíte s našimi zmluvnými podmienkami a umožníte dostávať nové ponuky (relevantné inzeráty) a e-mailové oznámenie. Nikdy neposieláme Vám Spam správy alebo bezcenné správy. V dolnej časti každého e-mailu nájdete informácie, ktoré potrebujete na odhlásenie!

- E-mailové oznámenie Vám posieláme iba to, čo je súvisiace s Vaším profilom / inzerátom.

- Môžeme posielať SMS oznámenie pre našim inzerentom, po uplynutí inzeráty, zvýraznení inzercie alebo po pripísaní kreditov. Okamžite Vás budeme informovať prostredníctvom SMS. Pre uchádzačiek / uchádzačok prác neposielame žiadne SMS oznámenie.

SLEDOVANIE INZERÁTOV
- Môžete nastaviť sledovanie inzerátov v rôznych kategóriách alebo krajinách! Ak máte záujem o "erotickú prácu" iba vo Švajčiarsku, nastavte kategóriu "erotická práca" a "Švajčiarsko".
- Každých 3 dni vám pošleme najnovšie inzeráty, ktoré zodpovedajú filtrovaniu, ktoré ste nastavili, takže ich môžete okamžite pozrieť a reagovať na inzeráty.PRIDANIE INZERÁTU, EDITOVANIE ALEBO ZVÝRAZNENIE INZERCIE
Pridaj inzerát iba s existujúcou a fungujúcou e-mailovou adresou. Ak zadáš e-mailovú adresu chybne, tak nebudeš dostať prihlásky, a chybná e-mailová adresa bude zmazaná!

Novo zverejnené inzeráty skontrolujeme! Okamžite vymazáme inzerát, keď je neexistujúce, nepravdivé alebo nezákonné!

Maximálne môžeš mať 3 aktívné, zadarmo pridané inzeráty a neobmedzený počet zvýraznené inzeráty! Inaktivuj, alebo edituj neaktuálne alebo staré inzeráty, aby sme vedeli ponúkať pre zaujemkyne čo najkvalitnejšie pracovné ponuky. S funkciou TOPUJ tvoj inzerát bude ihneď prvý v zozname (bezplatné aj zvýraznené) za 5 kredit! V zadarmo pridanom inzeráte nebudú viditel'né Tvoje kontakty (telefónne číslo, webová adresa, e-mail) a dostaneš len 1 viditeľnú prihlášku zadarmo! Ostatné prihlášky dostaneš takisto emailom, len kontakty budú skryté, čo môžeš vidieť len po dobíjanie kreditu. Po zvýraznenie inzerátu tvoje kontakty budú viditeľné a dostaneš prihlášky zadarmo! Platina inzeráty = 90 kredit = neobmedzené kontaktovanie, Zlaté inzeráty = 50 kredit = neobmedzené kontaktovanie.

Kontakty v bezplatných inzerátoch (v texte, v názve, na obrázky, v kontaktoch) automaticky nebude zobrazené, pre nikoho, kým nezvýrazníte! Môžete mať neobmedzené zvýraznenné inzeráty, ktoré automaticky prejdú na začiatok zoznamu + zobrazia sa vaše kontakty a získajú pozoruhodnú farbu pozadia.DOBÍJANIE KREDITU, PLATBY, VÝDAVKY
Naše inzertné stránky majú bezpečnostný certifikát HTTPS. S našimi inzerentmi zaobchádzame s maximálnou diskrétnosťou.

Zabezpečujeme dobíjanie kreditov (peniaze) bezpečne, rýchlo a jednoducho cez bankový prevod pre náš firemný účet vedené na Slovensku v Tatra banke. Okrem toho už môžeš platiť kartou (Visa, Mastercard) + kryptomenami (Bitcoin). Tvoj kredit potom môžeš používať na všetky jazykové mutácie RED-LIFE stránky (HU, SK, CZ, PL, DE, ENG, RO, ES). Vytvoríme faktúru, čo môžeš hocikedy stiahnúť z tvojho profilu a používať, ako daňový doklad. Po pripísanie kreditov ihneď dostaneš SMS a e-mail notifikáciu, potom môžeš používať hocykedy. Bankový prevod funguje bez poplatku, platba s kartou funguje s 10% poplatkom za spracovanie.

Po prihlásení sa vo svojom profile podrobne nájdete, na čo ste strávili kreditov (TVOJE TRANZAKCIE).

V prípade, že vyberiete PREVOD NA ÚČET, ktorý je maximálne diskrétnym riešením platby, stačí uviesť svoje ID číslo v sekcii Poznámky prevodu. Na tvoje bankové a kartové výpisy NIKDY nebude zobrazené menu, web adresa našej stránky, ani žiadne erotické a nediskrétne slovo.

Prejdite na DOBÍJANIE KREDITU, vyberte si PREVOD NA ÚČET a koľko kredit chcete dobíjať, potom budeme Vám zobraziť a posielať v e-maile naše číslo účtu, meno používateľa a potrebné informácie. Akonáhle dorazí prenášaná suma, okamžite Vám pripíšeme, a dostanete od Nás informačný e-mail + SMS správu! V prípade prevodu zaplatíte presne toľko, koľko objednáte, to znamená, že nebudete mať žiadny poplatok za spracovanie.

V prípade, že vyberiete PLATBA S KARTOU, našim partnerom je platobná spoločnosť Cardinity, vaše informácie o kreditnej karte zdieláte iba s nimi. Naša firma a kolegovia nikdy nevidia vaše platobné údaje, na vašom výpise z bankovej karty alebo faktúry sa nikdy nezobrazí web adresa našej stránky alebo citlivé informácie. Platba s kartou je okamžité, bezpečné a automatizované riešenie na dobíjanie kreditov, ale pracuje s poplatkom za spracovanie vo výške 10%, čo znamená, že vybraný kredit si môžete kúpiť o toľko drahšie. Poplatok za spracovanie od Nás sa odpočítava poskytujúca platobná spoločnosť.

BITCOIN PLATBA, platenie s virtuálnými peniazmi nie je automatizované. Môže trvať až 24 hodín, kým kredit bude pripísané na Váš účet. Cena virtuálnych peňazí je mimoriadne nestále, vždy vypočítavame výmenný kurz, priamo od času, kedy platbu posielate.PLATBA S KARTOU
Platba s kartou je od Nás nezávislá platobná brána, čo nám zabezpečí, spoločnosť Cardinity. Platba je automatická, ak sú údaje o vašej karte správne napísané a na karte je dostatok peňazí, a keď vaša banka neblokuje transakciu, tak sa objdenané kredity budú automaticky dobíjané.

10% poplatok za spracovanie transakcií: Platobná spoločnosť ktorá spracováva všetky platby s kartou, je od Nás nezávislá spoločnosť, ktorá automaticky odpočítavá z každej transakcie 10%-ný poplatok. Platba kartou bude pre Vás drahšie, ale výhodou je, že poskytuje okamžité automatické dobíjanie kreditov.

Odmietnuté platby: Niekoľko dôvodov, ktoré môžu stáť: Vaša banka odmietla platbu / na karte nie je dosť peňazí / nesprávne zadané meno, atd
V takom prípade sa pokúste použiť druhú kartu, alebo skontrolovať informácie ktoré ste zadali, alebo môžete banke oznámiť, že chceli by ste platiť. Pri odmietnutých transakciách neodpočítavame peniaze z vašej karty, ktoré si môžete overiť na internet bankingu.
Po kliknutí na tlačidlo PLATBA na stránke cardinity.com budeš zadať svoje údaje o karte.
Card Holder name: sem zadajte meno držiteľa karty.
Card Number: 4x4 číslica, ktorá je na vašej karte bez medzery, napísaná spolu.
Expiry date: koniec platnosti platobnej karty (mesiac / rok).
CVV / CVC code: trojmiestny kód na zadnej strane karty.O NÁS
RED-LIFE je najpopulárnejšia inzertná stránka sieť a dynamicky rastúca komunita erotických a sex prác na Slovensku a v celom Európe na 8 jazykoch a 9 krajinách od 2014! Slovenský, český, maďarský, poľský, rumunský, anglický, nemecký a španielský jazyk majú pre reklamné stránky Red-Life úplne inú doménu.

Naša reklamná stránka, nepracuje s prekladateľom Google. Vo všetkých jazykoch spolupracujeme s miestne rodeným hovorcom v krajine. Takto sme vybudovali návštevnosť našich stránok, populárnosť, obsahy a preklady inzerátov.

Naša cieľ je jednoduchý a jasný: Ponúkame Vám korektné, kontrolované, kvalitné erotické pracovné ponuky, vytvorili sme najobľúbenejšiu a najpoužívanejšiu erotickú reklamnú sieť v Európe. Väčšina uchádzačov / najviac erotických pracovných inzercií / väčšina erotických uchádzačov o zamestnanie a ponuky inzerentov sa nachádza na stránkach RED-LIFE vo všetkých európskych krajinách! Reklamné stránky RED-LIFE inzerujeme v 8 jazykoch a 9 krajinách v google adwords, tj v zozname výsledkov vyhľadávania Google! Od roku 2014 máme 6 stálych zamestnancov, ktorí každodenne pracujú na plný úväzok, aby sme Vám mohli poskytovať len bezpečné a kontrolované erotické práce na stránkach RED-LIFE! Členmi nášho tímu sú cenní zamestnanci, ako napríklad administrátor / správca inzertných stránok / kreatívny grafik / vývojár programátorov / senior projectmanager / účtovník - sekretár - asistent! Okrem nášho stáleho tímu máme aj prekladateľov - tlmočníkov, ktorí nie sú na plný úväzok, ale do 24 hodín sú pre Nás k dispozícií, a urobia preklady na angličtiny, nemčiny, slovenčiny, češtiny, poľštiny, rumunčiny!

Naše rýchle a vysokokapacitné cenné servery zabezpečujú, bezpečnú a spoľahlivú prevádzku, so špecializovanou poskytovanou službou SMTP Vám zašleme denne viac ako 1000 dôležitých e-mailov. Okrem toho zasielame našim inzerentom krátke SMS upozornenia, prostredníctvom SMS getaway. To sú pre nás relatívne vysoké a stále náklady.

V sociálnych médiách (twitter, facebook, instagram, google plus) už dlhé roky pomáhame, pre našich inzerentov s viac ako 100 000 zdieľaním.

V posledných rokoch sme strávili bezpočet pracovných dní, vývojom, prekladaním, vynájdením a navrhovaním nových funkcií, takže sme strávili viac ako 30 tisíc Eur! Naše trvalé mesačné náklady zahŕňajú vývoj, servery, poskytovateľov smtp a sms služieb, platobné brány a mzdy našich zamestnancov, ktoré spolu predstavujú tisíce eur za mesiac! Založili sme spoločnosti v niekoľkých krajinách v Európe, fungujeme transparentne a legálne! Vystavíme faktúry za všetky platby, a platíme daňe!

Tieto informácie boli poskytnuté len preto, aby bolo jasné a zrozumiteľné pre každého, že na čo strávia dobíjané kredity, zvýraznené inzercie, a koľko energie, času a peňazí potrebujeme pre prevádzku RED-LIFE, čo by nebolo možné bez peňazí! Zvýraznite svoju reklamu, objednajte si banner alebo pracovnú ponuku, alebo len dobite si kredit na podporu našich erotických inzertných stránok - rozhodnutie je na Vás!