Nenechaj si ujsť najlepšie pracovné a tajné ponuky! Prístup k novým funkciám: REGISTRÁCIA
Chceš okúsiť ako chutí luxus? Zarábaš priemerne bez efektu? Daj za tým .
Ponúkame ti možnosť na lepší život, na život v luxuse!
 
Náš luxusný masážny salón, v centre Viedne, hľadá mladé ********** atraktívne masérky, ktoré by si chceli zarobiť na splnenie svojich snov a život za nadštandardných podmienok! 
Koho hľadáme?
Naša solventná klientela by uvítala nové tváre, ktoré majú cit pre nežnosť a dotyk v oblasti erotických masáží (tantra, nuru). Hľadáme mladé ********** na svoj vzhľad náročné masérky s alebo aj bez praxe, ale so znalosťou angličtiny alebo nemčiny na komunikatívnej úrovni. 
Čo ponúkame?
Naším masérkam ponúkame pravidelný reálny príjem ********** euro; denne na ruku za poskytnutie masáží (erotická, tantra, nuru, duo, pár). Náš salón neponúka sex, ponúka iba masáže. Poskytujeme prácu na turnusy a brigády aj s okamžitým nástupom. Ubytovanie zadarmo v luxusnom prostredí je u nás samozrejmosťou. Našim masérkam garantujeme diskrétnosť a asistenciu pri vybavovaní formalít. 
 
Začni si zarábať na svoje sny ešte dnes a ozvi sa nám na ********** ********** alebo na ********** viber aj whatsapp), ak sme vzbudili tvoj záujem! Tešíme sa na teba!