Nenechaj si ujsť najlepšie pracovné a tajné ponuky! Prístup k novým funkciám: REGISTRÁCIA
Ponúkam prácu pre mlade slečny ale aj pre staršie ženy ********** r.ll ktoré maju rady peniaze a slobodný život, samé sebe su pánom času. Pracuješ kedy ty chceš, voľno si tiež určuješ sama, je len na tebe koľko  času straviš s klientmi. Samozrejme čím viac času sa budeš venovať praci tým lepsi zárobok budeš mať. 
Ak niesi z Bratislavy a máš  problém docestovat, tak aj stym ti viem pomôcť.  Pride pre teba šofér na miesto kde sa telefonicky dohodnete.
 
Na byte mozes pracovat sama alebo s ďalšími babami ktore tu pracujú, ak mas chuť prist pracovať tak neváhaj  a kontaktuj ma na moje tel.
Zarobis si minimalne denne 300 euro , ak si sikovna tak aj viac. Mne zaplatíš denne 70euro a ostatné peniaze su len a len tvoje.
Ak si doma, nezarabas a potrebujes hotovosť tak si príd vyskúšať jeden s najnavstevovanejsich privatov zo stalou klientelov tu v Bratislave.
Nemusíš sa obavat ze nebudes mat z coho zaplatiť tych 70 euro pretoze klientov je vzdy dost pre kazdu jednu z vas :) samozrejme platis az ked zacnes zarabat..