Nenechaj si ujsť najlepšie pracovné a tajné ponuky! Prístup k novým funkciám: REGISTRÁCIA
Do našich luxusných Tantra salónov prijmeme zodpovedné slečny alebo pánov vo veku do 35r na pozíciu Tantra Masér/ka.
Práca je oficiálne na pracovnú zmluvu alebo na dohodu ak sa jedná o brigádu. Pracovná doba od 10.00 do 21.00.
Ponúkame nadštandardné ohodnotenie /od 3000€ mesačne-reál/ Uchádzačkám bez praxe zabezpečíme profesionálny kurz s certifikátom.
BENEFITY:
- Ponúkame bezplatne ubytovanie,
- zabezpečujeme bezplatne obedy priamo do salónov
- Masérky rozvážame do a zo salónov firemnými autami
- Masérkam firma platí bezplatný vstup do fitnescenta
- V salónoch máme internet a TV.
Ako jediný v lete realizujeme masáže s našimi top klientmi aj na veľkej luxusnej jachte na Dunaji! Takže práca cez leto vyzerá skôr ako dovolenka pri mori:)
Poprosíme len o naozaj seriózne záujemkyne, ktoré majú chuť pracovať, dobre si zarobiť a sú zodpovedné a spoľahlivé. Máme veľkú a stabilnú klientelu takže o prácu nie je núdza. Pracovať sa dá aj brigádne popri škole alebo zamestnaní.
Uchádzačky poprosíme zaslať stručný životopis a priložiť pár fotografií postavy a tváre na ********** tantrastudio.sk, prípadne sms, whatsapp alebo viber - nše číslo **********
Viac o nás nájdeš na tejto stránke. Všetko sú reál fotky z našich štúdií nie stiahnuté fotky z internetu ako iné štúdiá ktoré lákajú sladkými ponukami a potom "realita je opak"!!!
**********
Top Brigáda na leto na Jachte na Dunaji
Chceš si dobre zarobiť a cítiť sa zároveň ako na dovolenke? Pridaj sa do nášho tímu TantraŠtúdia a užívaj si leto s nami na jachte. Túto prácu môžeš robiť aj popri práci alebo štúdiu. Viacej info na **********