Nenechaj si ujsť najlepšie pracovné a tajné ponuky! Prístup k novým funkciám: REGISTRÁCIA

Skutočne luxusné priváty čakajú práve na Teba, nevynechaj!

Dūbendorf, Luzern, Aarau, Aargau, Wetzikon (Švajčiarsko)


Red-Life Vám dnes predstaví nádherné priváty Swiss-Beauties! Priatel'ské pracovné prostredie a maximálna diskrécia sú zaručená! Pracuj za korektné podmienky v nádhernom prostredí za vysoké zárobky! 

Máme 50%-50% systém - žiadne iné výdavky nemáš!

 Prostriedky potrebné k práci, inzeráty a všetko ostatné platí šéfstvo!

Termíny je najmenej na 1 týždeň, alebo viac. 

 

✓ Luzern - 5 izbový - moderný luxusný privát

... s luxusným zariadením, ktorý je zabehnutý, je v prevádzke už 10 rokov vo Švajčiarsku. Môžeš veriť svojim očiam - jedná sa skutočne o luxusné privátne štúdiá!

Vďaka 10 ročnej minulosti Ťa čaká garantovaný zárobok! 100% diskrécia – Tvoje inzeráty nie sú dostupné zo Slovenska. Profesionálne portfólio potrebné k práci ti môžeme vyhotoviť. Všetko je dané, aby si mala vysoký zárobok! Ovládanie nemeckého jazyka je podmienkou! Všetkých 5 izieb je čistých, vybavených sprchou a dobre udržiavaných. WIFI máš zabezpečené všade! 

Príď so svojou priatel'kou a pracujte spolu bez konkurencie za najvyššie ceny!


✓ Dübendorf - 8 izbový zabehnutý luxus privát s exkluzívnym zariadením, ktorý je v prevádzke už 20 rokov

Do švajčiarskeho, 8 izbového privátneho bytu, ktorý výborne funguje už 20 rokov čakajú dievčatá a ženy od 18 rokov, ktoré sú náročné na seba aj na svoje okolie. Skvelé zárobky! Priváty sú úplne moderné, vybavené. Tu nie sú nulové dni. Priatel'ské, rodinné prostredie. Každý večer korektné vysporiadanie.

Na fotkách môžeš vidieť, akú kvalitu má obchod. Takisto budú aj tvoje klienty bohaté...


 Aargau, Netreba, aby si mala postavu supermodelky

Ale musíš byť náročná na seba aj na svoje okolie! Šanca je daná pre každú, ak si plnoletá a chceš pracovať! Môžeš si rezervovať termín iba na týždeň, ale môžeš zostať aj dlhšie, o tom rozhoduješ sama. Určite tu budeš zarábať. Vyskúšaj to, určite sa nesklameš! Ovládanie cudzieho jazyka je podmienkou. Super sexy erotická práca pre dievčatá. 

USKUTOČNI SVOJE SNY! Dosiahni svoje ciele a zarábaj tol'ko, kol'ko len chceš!


 Aarau - 5 izbový byt s 15 ročnou minulosťou

Náročný a moderne zariadený 5 izbový privát s 15 ročnou minulosťou, s množstvom stálych klientov, kde Ťa čaká garantovaný zárobok! 100% diskrécia – Tvoje inzeráty nie sú dostupné zo Slovenska. 

Každá izba je čistá a dobre vybavená. WIFI máš všade zabezpečené!

 Wetzikon - Náš najnovší privát vo Švajčiarsku

Máme tu 3 izby, teda spolu maximálne 3 dievčatá pracuje erotickú prácu na privát. Každá žena má vlastnú izbu a maximálnu diskréciu, a korrektné podminky samozrejmosťou. Minimálna znalosť nemčiny alebo angličtiny nutná, ale pomáhame vo všetkom, hľadáme aj začiatočníčky. 

Pre náročné dievčaté, ktoré hľadajú náročnú erotickú prácu. 

Podľa mňa: Už pracujem v tomto oblasti viac, ako 3 roky a hľadala som práve niečo také, kde môžem pracovať na úrovni. Tieto priváty sú výborné, máme professionálne reklamy a dos5 klientov pre každú babu. Vysúšaj kludne a uvidíš... - Tina

Vycestovanie autobusom, alebo lietadlom! Vyskúšaj erotickú prácu bez stresu, že sa o nič nemusíš starať! Byty a Tvoje inzeráty zabezpečuje a platí šéfstvo, na internete aj v časopisoch! Čo môže byť lepšie, než pracovať v takomto čarovnom prostredí?

Využi okamžite túto príležitosť a kontaktuj nás telefonicky, e-mailom, cez SMS, Viber alebo pomocou WhatsApp!

Zavolaj - Opýtaj sa - Prihlás sa!

Christine
 E-mail: [email protected]
Tel: +41 77 424 10 70