Nenechaj si ujsť najlepšie pracovné a tajné ponuky! Prístup k novým funkciám: REGISTRÁCIA
Club Violette Im Trierweiler je známy súkromný dom pod nemeckým vedením. Tematické izby sú štýlovo zariadené a zapôsobia čistou eleganciou. Vďaka blízkosti k európskej politickej a finančnej polohe Luxemburska, ako aj Francúzska a Belgicka, máme veľkú medzinárodnú základňu solventných hostí.
Pracujete samostatne vo vlastnom mene, na vlastný účet a radi by ste ponúkali svoje služby v oblasti sex job - erotika v našom exkluzívnom dome Club Violette v Trierweileru? Priestory Club Violette sa prenajímajú potenciálnym zákazníkom, ktorí si ceny, termíny a služby sami určujú na nezávislom základe. Muži, ktorí cestujú s vami, sú zakázaní! Domáce zvieratá nie sú povolené! Ponúkame Vám: Maximálne 5-7 dievčat v dome. Bezplatná, chránená a legálna práca (všetky povolenia na mieste). Najlepšie predaje. Špičková reklama na všetkých portáloch a novinách (vlastná reklama každého dievčaťa). Milá a priateľská gazdiná, ktorá koordinuje vaše stretnutia a telefonuje. Pomoc so všetkými potrebnými administratívnymi postupmi. Odvoz autom domov a návštevy hotela (ak ich ponúkate). Predfinancovanie vášho príchodu. Pomoc s daňovými záležitosťami (v prípade potreby prostredníctvom daňového poradcu) internetubytovanie.
Študovne sú vkusne a moderne zariadené a zabezpečujú príjemnú atmosféruKondómy, lubrikanty a hygienické potreby Práčka pre vašu bielizeň. Denná fakturácia. NÁVŠTEVA, otváracie hodiny: nedeľa až štvrtok: od 11:00 do 02:00 piatok až sobota: od 11:00 do 03:00 Očakávame: Očakávame, že budete čistý a upravený (mejkap, osobná hygiena a účes) a profesionálne oblečený (spodná bielizeň, vysoké opätky a pod.). Samozrejmosťou je profesionálny prístup k zákazníkovi, dodržiavanie vami stanovených služieb a poplatkov.
Ak sme vzbudili váš záujem, pošlite nám svoje obrázky a informácie o vašej službe.
S pozdravom Alice.