Nenechaj si ujsť najlepšie pracovné a tajné ponuky! Prístup k novým funkciám: REGISTRÁCIA
Odteraz nové Nemecko je hlavné mesto Česka: Praha, kde hľadáme nové baby do zabehnutý erotický masažný salón
Dovoľte, aby sme pre Vás predstavili nový luxusný a hlavne diskrétny podnik špecializovaný na masáž všetkého druhu v Čechách. Do masážneho salónu na Prahe 5 (kúsok od Anděl, metro B) hľadáme milé, príjemné, komunikatívne, spoľahlivé, pohľadné dievčatá a ženy nad 18 rokov. Ponúkame lukratívne zárobky, príjemné pracovné prostredie, infrasaunu, SM štúdio, denné výplatu a možnosť prespávanie zadarmo v apartmáne blízko salóne.
Sme tantrický masážny salon v Prahe, kde môžeš zarobiť denne 3-500 EUR čisto
Peniaze ktoré dostanete za extra služby sú len vaše, nemáte z todo nič na odovzdanie. Extra služby samozrejme nie sú podmienkou, je to len na voľba pre dievčatá či chceš robiť alebo nie. Teda hľadáme len masérky na tantra, nuru, lingam a erotickú masážnu prácu, ale aj spoločnice na klasickú erotickú prácu. Dievčatá majú všetko zabezpečené, professionálne reklamy, pracovné pomôcky, operátorka na kommunikáciu, atď. 
Keď rozprávame o pekné, dekoratívne dievčatá, tak môžete urobiť 3-5 masážu denne. 
Keď sa robíte extry, tak sa finančne oplatí celkom dobre, kedže každý druhý klient to objednáva u nás. Naše priestory sú kompletne zrekonštruované a pripravené na využitie pre najväčšej blaho našich klientovi a aj pre masérky. 
Naše stále a nové klienty zabezpečujú pre Teba najvyššie zárobky a my ako vedenie salónu ponúkame prácu bez stresu a najlepšie podmienky. Pomôžeme Vám vo všetkom a odpovedáme pre vaše otázky čisto a korrektne. 
Náš erotický podnik je dobre známy v Prahe a naše ceny sú celkom zaujímavé, kedže ani v Nemecku neni sú vyššie ceny ako u nás.
Na čo sa cestovať ďaleko, keď možnosť zarobiť slušné peniaze je tu v Česku? 
Ponúkame korrektné odovzdanie (opýtaj po prihlásenie) a máme priateľský tím a j vedenie. Možnosť pracovať v erotike u nás je veľká príležitosť pre dievčatá zo Slovenska, z Poľska, z Maďarska a samozrejme z Česka, treba vyskúšať a uvidíš a Ty. 
Čo je nuru erotický masáž? 
Nuru masáž je nezabudnuteľná erotická masáž s Nuru gélom, ktorý je vyrobený z morských rias Nori.
Cestovanie:
Dievčatá zo zahraničia, teda nie z Česka samozrejme hradíme cestovné náklady (letenku), iba po príchode. 
Keď chceš zažiť pravú erotickú a masážnu prácu v Česku, tak prihlás sa teraz!
E-mail non ********** **********
Mobil (iMessage, WhatsApp takisto): **********
Monika
V prípade záujmu prosím neváhajte kontaktovať.