Nenechaj si ujsť najlepšie pracovné a tajné ponuky! Prístup k novým funkciám: REGISTRÁCIA
Diskrétne, zabehnuté erotické štúdio s luxusným vybavením
švajčiarský majiteľ | recepčná | týždenný zárobok ********** chf | najväčšie inzercie | luxusné prostredie 
Do tímu Mon-Bijou v meste Wimmis hľadáme dekoratívne, štíhle, komunikatívne, spoľahlivé a usmievajúce dievčatá nad 18 rokov.
Obnovené vedenie - nový majiteľ! Švajčiarský majiteľ a recepčná čakajú len na vás, ak hladáte takú erotickú alebo escort prácu, kde vy budete najdôležitejšie, kde všetci pracujú na tom, aby ste si zarábali čo najviac peňazí, prihláste sa ešte dnes! Jediné čo potrebujete k práci je láskavosť a poskytnúť najlepšie služby. Je to jednoduché, však? Všetko ostatné pre vás vybaví vedenie - pracovné povolenie, inzercie, pracovné pomôcky...
Erotické štúdio Mon-Bijou je veľmi náročný, moderný a luxusný pracovisko s tromi izbami kde môžete pracovať, dávajú veľký pozor na potreby dievčat, takže nemusíte zostať v klube v celej pracovnej dobe, je tu aj vybavená kuchyňa, a izba ak chcete relaxovať / porozprávať sa / alebo filmovať. Okrem toho je zabezpečená aj "štaňa" pre dievčatá a každá má svoj vlastný toaletný stolík.
TÝŽDENNE ********** CHF ZÁROBOK, ALEBO VIAC, ZÁLEŽÍ LEN NA TEBA!
Wimmis sa nachádza iba 20 minút od hlavného mesta Bern, vo Švajčiarsku, čo je veľmi obľúbená krajina medzi dievčatami, pretože tu môžu zarábať s erotickou prácou, vďaka vysokým cenám, a to všetko v kvalitnom prostredí medzi gentlemenmi.
VÝPLATA DENNE, pracujeme v 50:50% a extra je vaše!
Je to 100%-ne legálna erotická práca, všetkým zabezpečíme pracovné povolenie ZADARMO! 
Čaká na Vás:

Internet (WLAN)
Uteráky
Pracovné pomôcky
Práčka
Inzercia na internete
Ubytovanie kde budete spať
VŠETKO ČO JE POTREBNÉ K PRÁCI
Pracovné povolenie zabezpečíme
Malá rodinná atmosféra

Treba jazyková znalosť (nemecky alebo anglicky)!
- Tu je čas aby ste poslali svoju prihlášku pre Lory, ona odpovie na všetky vaše otázky, vybaví vaše inzercie a pracovné povolenie! -
Loretta (Lory) (vedúca, recepčná)