Viete všetky pravidlá erotickej a tantra masáž práce? Keď nie, čítajte ďalej...

Medzi erotických prác, väčšina žien myslí, že je najjednoduchšia práca je erotická masáž práca. V erotických masážnych salónov sú len lacnou paródiou toho, čo je skutočná erotická masáž. Nie je na nej nič nemravné, práve naopak. Lenže kvôli ozdravnému efektu a pravému potešeniu sa budete musieť obrátiť na telo svojej partnerky a žiadnu poplatnú kňažnú lásky. Red-life vám ukáže čo sa deje v masážných salónoch!

Poistený zážitok bude 100%!

Erotika vo vzduchu

Erotická a tantra masáž je vysoko intímnou záležitosťou, ale zamieňať si ju za obyčajný pohlavný styk je nezmyslom. Používajú sa vysoko aromatické oleje namiesto bežných masážnych emulzií a tak budete vy, alebo partnerka vyzerať ako telo na grile, ale efekt stojí za to. História tejto metódy siaha už do roku 1653, keď si uvedomili čaro masáže erotogénnych zón.

Erotický masáž salón

Nepredstavujte si žiadneho urasteného chlapa, ako vám po chrbte plieska hlava - nehlava. Erotická a tantra masáž je z trochu iného súdka. Jej cieľom nie je premasírovanie svalov, skôr sa kladie dôraz na celkové uvoľnenie, odbúranie stresu a zmyslový pôžitok v masáž salóne. Pravdou je, že pod erotickú masáž sa schová každý salón so svietiacim neónom v tvare srdiečka. Lenže dievča môže byť naozaj prekvapené, keď budete chcieť iba masáž :)

Rituál príjemnej relaxačnej masáži

Základom je uvoľnenie. Celý rituál sa odohráva na pozadí príjemnej hudby. Bežný masér vám nesiahne na zadok. Pritom v svale, ktorý celé dni tlačíme do stoličky je nesmierne veľa nervových zakončení. Pod rukami nežnej ženy sa začnete topiť blahom. Všade popri tom vonia levanduľa, hrá ezoterická hudba a správna partnerka vie chrbát prebehnúť aj peknými, pevnými prsiami.
Sami uznáte, že na rozdiel od klasickej masáže, kde sa uspokojíte aj s mužom, pri tej erotickej masáži, sa všetko krásne deje vďaka sympatickej žene. Preto si skúste najprv rozmaznať partnerku, ako hľadať tú správnu adresu niekde v Bratislave.
erotická masáž práca

Erogénne a iné citlivé oblastí

Erotická a tantra masáž v erotickom salóne sa nesústreďuje len na pohlavné orgány a erogénne zóny. Hranou dlane a palcami sa masíruje celé telo. Od reflexnej masáže nôh, cez ruky, dlane, zadok, ušný lalôčik atď. Je vhodné zaobstarať si rekvizity ako pierka, hodvábne šatky, jemné metličky na škrabkanie pokožky. Všetko sa odohráva v dokonalej pohode v erotickom masáž salóne.
Erotickými masážami sa preslávila aj čínska a japonská kultúra, kde vám ju dokážu masérky pripraviť celým telom, nielen rukami. A to je potom naozaj exotický zážitok. Aj keď treba pripustiť, že nikdy nie tak intenzívny ako s niekým, koho máte radi.

Erotická masáž je predohrou

V erotických salónoch sa erotická masáž používa ako súčasť predohry. Pretože je viac ako pravdepodobné, že čoskoro po začiatku masáže dosiahnete aj intenzívne sexuálne vzrušenie. Mimochodom, milovanie po erotickej masáži je omnoho krajšie.
Erotický masáž má nielen erotizujúci, ale aj preukázateľný medicínsky efekt. Zbavuje stresu a terapeuticky sa pozitíva na prebudenie libida. Tiež má moc zbaviť partnerku frigidity. 
Erotické a tantra masáž práce v erotických salónoch na Slovensku ale aj v zahraničí nájdete na stránke Red-life!