Zarábaj v skutočnej červenej štvrti Bremerhaven! 

Nemusíš byť full extra! Každá tu zarába, stačí, keď máš erotické vyžarovanie a si príjemná.

Ovládanie základov cudzieho jazyka je nutné!


Pracuj v červenej štvrti s najväčším obratom v meste Bremehaven, ktoré je najväčším prístavným mestom Nemecka s množstvom potencionálnych klientov.

Vo všetkom Ti pomôžu!

Obrovský obrat - 50 kabín – 10 privátov – na 100% legálna práca – základy cudzieho jazyka – nájomná zmluva – na odovzdanie iba 60 EUR  – celý príjem zostane u Teba!

Jediná ulica v meste, kde je táto erotická práca legálna na 100%!

Kabíny sú náročné, čisté! Široká postel', sprcha, barová stolička je samozrejmosťou. Možnosť pohodlnej, hygienickej erotickej práce.
100% bezpečnosť, v ulici je zabezpečená legálne ochranka, ktorá v okamihu je u Teba, keď ich potrebuješ. Nie sú to pasáci, ale zamestnanci bezpečnostnej služby, spolupracujúci s políciou.

Legálnou nájomnou zmluvou máš v prenájme kabínu, denne zaplatíš fixne 60 EUR  majitel'om. Každé dievča pracuje vo vlastnej kabíne (izbe), ktorej vchodové dvere sú z ulice, hostia tam vstúpia priamo z ulice. Ak práve nemáš čas (máš klienta), zatiahneš záves, dáš tým najavo každému, že si zaneprázdnená (klienti to budú hneď vedieť).

 Najznámejšia ulica Severného Nemecka! V tomto prístavnom meste je kabínová erotická práca známa už 150 rokov, je to známe po celom svete! 

Nemusíš si dohodnúť termín, môžeš si vyberať z 50 kabín, 10 privátov, sú vždy vol'né termíny. Najlepšie je prísť aspoň na 2-3 týždne, ale je to na Tebe!

 ✈ Vycestovanie je možné súkromným autobusom, alebo lietadlom, vlakom (niekto na Teba určite bude čakať).

Tel. číslo: +49 151 451 06 447

iMessage / Viber / WhatsApp

E-mail: [email protected]

☟ Čisté, poriadne ubytovanie ☟

bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes
bunny cubes