Vysoké ceny - Vysoké zárobky: 3-6000 CHF / TÝŽDEŇ!

Do švajčiarskych miest hl'adajú nové dievčatá medzi 18 a 40 rokov, na LEGÁLNU erotickú prácu! Nenechaj si ujsť príležitosť, čítaj ďalej!

Názor

Nie je jednoduché nájsť si vhodné pracovné miesto...Nikdy nemôžeš vedieť, čo tam na Teba čaká, čo si máš zobrať, nakoniec zistíš, že celý byt by si mala zabaliť do jedného kufra...Nemôžeš vedieť, či tam bude postel'né prádlo, dostatok čistých uterákov, prípadne si máš zobrať so sebou aj príbor, lebo sa nikto nestará o pracovníčky...Bolo by dobré, ak by som si mohla byť istá, že všetko je pripravené na môj príchod, nemusím sa vôbec znepokojovať. Iba vtedy môžem kl'udne pracovať, a zarábať takú kopu peňazí, s ktorým sa už uspokojím!
Amber

Na tieto problémy a obavy už možno zabudnúť! 

✓ Tieto priváty v mestách Chur a Frauenfeld zabezpečia všetko, čo len budeš potrebovať! Budú Ťa čakať s oficiálnym pracovným povolením, aby si mohla začať okamžite pracovať, takisto aj prostriedky, potrebné k práci, aby si nemusela ísť ihneď po príchode na vel'ké nákupy.

✓ Ak už sme pri príchode- vieme, že sa môže stať, že ešte doma budeš mať väčšie výdavky, než si to plánovala, alebo nevychádza termín podl'a Tvojich predstáv... Práve preto dostaneš zálohu na náklady cestovného autobusom! 

✓ Každopádne by si mala využiť túto príležitosť, ak si pekná a náročná! Nevadí, ak nemáš profesionálne fotky, lebo vedúca zabezpečí vyhotovenie portfólia, potrebnej k práci zadarmo! 

✓ Recepčná Ti bude vo všetkom pomáhať!

Chur je ozajstným rajom lyžiarov-turistickým regiónom v zimnom, ale aj v letnom období s najväčším počtom zahraničných aj domácich turistov-potencionálnych klientov. 

..kam chodí aj najviac domácich pravidelne, v každom období je plné turistov. Nachádza sa neďaleko od lichtenštajnských hraníc, takže budeš v bezprostrednej blízkosti boháčov, čo znamená, že miestny boháči, ale aj bohatí turisti zvyšujú počet Tvojich hostí,  čo má za následok extra vysoké ceny a zárobky.

Môžeš tu pracovať v percentuálnom systéme (50-50%), čo zahrňuje aj inzeráty, oficiálne povolenie, vlastne všetko, takže okrem 50% nič viac neplatíš! Samozrejme všetko extra je iba Tvoje! Ponúkame najlepšie erotické práce vo Švajčiarsku.

O nič sa nemusíš starať! Oficiálne povolenie vybavuje vedenie!

chur erotická práca frauenfeld geneva
chur erotická práca frauenfeld geneva
chur erotická práca frauenfeld geneva

Frauenfeld, hlavné mesto kantónu Thurgau, čo znamená: dámske teritórium:)

Mesto sa nachádza v blízkosti Bodamského jazera a mesta Zürich! Je jedným z najstarších privátov, funguje už 30 rokov, takže v každom období je zaručený stabilný obrat a zárobok! Ceny sú takisto vysoké, ako v podniku v Chure, takisto očakávajú prihlášky krásnych, pekných dievčat. Môžeš tu pracovať v percentuálnom systéme(50-50%), čo zahrňuje aj inzeráty, oficiálne povolenie, vlastne všetko, okrem toho na odovzdanie je 10CHF, čo zahŕňa neobmedzené množstvo nápojov a kávy.

Dostaneš maximálne inzeráty na najväčších stránkach!

Tel. číslo: +41 76 531 90 55

Viber / WhatsApp

E-mail: [email protected]

Pýtaj sa / zavolaj / napíš kl'udne! Online aj na WhatsApp a Viber!